آرشیو نسخه های rss پیوندها تماس با ما درباره ما
مفیدنیوز
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا                                                                           
صفحه اصلی | سیاسی | اجتماعی | فضای مجازی | اقتصادی | فرهنگ و هنر | معارف اسلامی | حماسه و مقاوت | ورزشی | بین الملل | علم و فناوری | تاریخ سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ rss
نسخه چاپی ارسال
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نوری همدانی
پایگاه اطلاع رسانی آثار حضرت آیت الله مصباح یزدی
سایت اینترنتی حجه الاسلام والمسلمین جاودان
استاد قاسمیان
خبرپو - جستجوگر خبر
پاتوق كتاب
شناخت رهبری
عصر شیعه
پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی
صدای شیعه
عمارنامه
شبکه خبری قم

آخرین اخبار از «نتایج اولیه» شمارش آراء در سراسر کشور کواکبیان، خباز و احمدی‌نژاد پشت در مجلس نهم




تاریخ: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های بین‌المللی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آراء در سراسر کشور آغاز شده است.

خبرگزاری فارس اخبار لحظه به لحظه و غیررسمی از شمارش آراء را به شرح ذیل منتشر می‌کند:

 

* از حوزه انتخابیه پاکدشت فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت

* از حوزه انتخابیه دماوند شاهرخ رامین وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه ورامین سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است

* از حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا تابش با 28 هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد 

* از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، خسروی با کسب بیش از 23 هزار رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با کسب بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، با شمارش آرا حجت‌الاسلام حبیب برومند فعلا در رتبه نخست قرار دارد

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب بیش از 32 هزار رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با 11 هزار و 919 رأی و حمید کاظمی با 10هزار و 717رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از 17 هزار رأی بهارستانی شد

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه راهی مجلس نهم شد

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با 31 هزار و 698 رأی از مجموع 84هزار و 400 رأی مأخوذه نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با 40542 رأی مجدداً نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت 

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد

* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع 47 هزار و 194 رأی، صفر نعیمی‌زر با کسب 23 هزار و 743 رأی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از 104 هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی با کسب ‌‌21 هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، صید عیسی دارایی نماینده مجلس شد

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر ‌‌با حدود 38 هزار رای مجددا نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه سرانجام شهلا میرگلو  وارد بهارستان نهم شد

 

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد

 

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند

 

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند

 

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی با ۱۲ هزار و ۵۲۲ رأی حائز رتبه اول شد و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

 

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد. 

این خبر مرتباً تکمیل می‌شود . . .

 

 



نام(اختیاری):
ایمیل(اختیاری):
عدد مقابل را در کادر وارد کنید:
متن:

کانال تلگرام مفیدنیوز
کلیه حقوق محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع ميباشد.