نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
پای ربع فاسد پهلوی هم به فراخوان کشف حجاب باز شد


تاریخ: ۲ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش «امپراتوری دروغ»، مصی (مسیح) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری لندن‌نشین که با چندین رسانه ضدایرانی مانند صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی، رادیو فردا، من و تو و … همکاری دارد، در روزهای گذشته ابتدا در صفحه شخصی فیسبوک و سپس در صفحه‌ای با عنوان “آزادی یواشکی زنان در ایران” با منتشر کردن تصویری بی‌حجاب از خود و سپس از زنان و دختران ایرانی، آنها را به انتشار عکس‌های بدون حجاب خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق کرد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد در این مطلب خود ادعا کرد که صفحه فراخوان “آزادی یواشکی زنان در ایران” توسط او ایجاد نشده است و افرادی دیگر به صورت خودجوش آن را تاسیس کرده‌اند. اما چندی نگذشت که دم خروس بیرون زد و این عنصر ضدانقلاب نام خود را به عنوان مدیر این صفحه منتشر کرد تا دروغ بودن سخن پیشین وی مشخص شود.

ربع (رضا) پهلوی در آخرین پست صفحه فیس بوک با حمایت آشکار و درج آدرس صفحه کمپین از فراخوان کشف حجاب بانوان ایرانی، می‌گوید:

درود بر بانوان قهرمان و آینده ساز ایران‌زمین
آزادی و برابری را تنها با تلاش مستمر به دست خواهید آورد

ربع (رضا) پهلوی

وی در این صحبت خود به نوعی به تحریک زنان پرداخته تا به این نوع از اقدامات ضد ایرانی و فرهنگی دامن بزند.

فساد جنسی خانواده پهلوی به روایت عَلَم

دولت‌مردان سیستم پادشاهی پهلوی محور برنامه‌ها و سیاست‌های پیشرفت در کشور را  دنبال‌روی غرب و  الگوبرداری از فرهنگ غربیان می‌دانستند. اینان حتی در توسعه‌ فرهنگ و بالابردن سطح علمی‌دانشگاه‌های کشور نیز از الگوی فرهنگی غرب پیروی می‌کردند و می‌کوشیدند رفتار و مسیر حرکت خود را در اداره‌ کشور بر اساس آنچه که در غرب روی می‌داد هماهنگ سازند.

رواج فساد و فحشا در این دوران
از مشخصات جامعه ایران در سال‌های ۵۷ – ۱۳۴۲گسترش و رواج انواع فساد(اداری، مالی و اخلاقی) در ارکان دولت و جامعه بود که در نتیجه آن ثروت ملت توسط دولت و دربار سلطنتی حیف و میل می‌شد و یا به جیب یغماگران خارجی می‌رفت. رواج فساد در ابعاد وسیع آن، از اساسی‌ترین ویژگی‌های حکومت هویدا به شمار می‌رود، روحیه دولت‌مردان هویدا غالبا در جهت ترویج فساد و شکستن قبح آن بود و کسی که تسلیم چرخ فساد نمی‌شد، ناتوان، ناهماهنگ و مرتجع قلمداد می‌گردید.

از مستخدم اداره گرفته تا وزیر و وکیل و… در این گردونه غرق شده و به آن تظاهر می‌کردند، دروغ و دورنگی مد روز شده و رشوه گرفتن علامت عرضه و لیاقت به شمار می‌رفت. آمار و ارقام مربوط به اماکن فساد و فحشا، مراکز فروش مشروبات الکلی، قمارخانه‌ها، کاباره‌ها و دانسینگ‌ها، تعداد معتادان مواد مخدر، میزان رشوه‌ها و پرونده‌های جرایم مختلف، نمونه‌ای از فساد اخلاقی در جامعه بود.

در این دوره فساد و فحشا به صورت‌های مختلف، جامعه را فرا گرفته و توسعه یافت و حکومت هم علاوه بر این که ممانعتی ایجاد نمی‌کرد، با وسایل مختلف به آن دامن می‌زد .  قمارخانه‌های مجهز و کازینو‌های شبانه روزی وابسته به دولت، همیشه دایر بود و پول‌های هنگفت بدست آمده از نفت در آن‌ها صرف می‌شد و در نهایت به مجامع معتبرتری از همین نوع در خارج منتقل می‌شد. جزیره کیش که با صرف میلیاردها دلار به صورت مونت کارلوی ایران در می‌آمد و برای آن خطوط ویژه هواپیماهای کنکورد در نظر گرفته شده بود، نمونه‌ای از هزینه‌های هنگفت جهت عیاشی بود. در سال‌های آخر سلطنت شاه، به لحاظ آشفتگی‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و نیز فساد مالی، فحشاء به صورت یک بحران اجتماعی در آمده بود  محله‌های بدنام و فحشا خانه‌ها بسیار زیاد شده و تنظیم روابط اجتماعی بر اساس آن‌ها انجام می‌شد، روز به روز بر تعداد فواحش و مراکز فحشا افزوده می‌شد و آمار غیررسمی‌حکایت از ۵۰ هزار فاحشه رسمی در ایران داشت، محله‌های بد نام در تهران و شهرستانها به صورت پایگاه بزرگ جنایت و فساد و قتل و اعتیاد در آمده بود و علاوه بر حاشیه خیابان‌ها که لانه فساد بود، در زندان‌ها نیز فساد و فحشا بیداد می‌کرد.

از مهمترین مراکز فساد در دوران پهلوی می‌توان به کاخ جوانان، دربار شاه، کاباره‌ها، سینماها، سفارت خانه‌ها و … اشاره کرد. (صراط)

سخنی با بانوان ایران اسلامی، طلایه‌داران حجاب و عفاف در دنیای اسلام

به کلیه بانوان این سرزمین اعلام می‌کند که فریب این جاسوس انگلیس (مسیح علینژاد) را نخورند، چرا که حیله ای که او تحت پروژه «آزادی‌های یواشکی» در حال اجرای آن است یکی از قدیمی‌ترین شیوه‌های دستگاه‌های جاسوسی و بویژه سرویس اطلاعات خارجی بریتانیا MI6 است.

در این حیله سعی می‌شود تا در ابتدا تصاویر و مشخصات عده‌ای از افراد که [در همه موارد یا در موضوعی خاص] همسو با سیاست‌های سازمان فکر می‌کنند را جمع آوری نمایند سپس این با استفاده از این اطلاعات سعی می‌شود تا راجع به سوژه‌ها اطلاعات جامع تری با تکیه بر اشتباهات، قانون شکنی‌ها، نقاط ضعف و نقاط تاریک زندگی سوژه بدست آید، در نهایت این اطلاعات به صورت کامل آرشیو می‌شوند تا در مواقع لزوم از آنها استفاده شود.

با توجه به آنچه گفته شد از جوانان و دانشجویان و افرادی که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند انتظار می‌رود تا با دقت نظر بیشتری با این مسائل برخورد کنند و به افرادی چون مسیح علینژاد و دیگر مزدوران هم صنفش اعتماد نکنند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=10571&tab=rooz