نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
۱۵ بازیکن جدید در فهرست خرید استقلال


تاریخ: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه اسامی بازیکنان مورد نظرش را به مسئولان نقل و انتقال این باشگاه ارائه کرده است گفت: برای فصل آینده فهرستی از ۱۵ بازیکن مورد نظرم را ارائه داده‌ام.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی که نخستین روز حضور رسمی اش به عنوان سرمربی استقلال را سپری می کند، برای چندمین بار در همین یک روز مصاحبه کرد و حرف های قبلی اش را تکرار کرد. وی از هواداران این تیم خواست صبور باشند و اجازه دهند کادر فنی بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.

وی همچنین از تلاش کادر فنی برای بستن تیمی قدرتمند و در شان استقلال خبر داد و گفت: استقلال نام بزرگی است و طبیعتا هواداران انتظار دارند این تیم به جایگاه گذشته‌اش برگردد و نتایج قابل قبولی کسب کند. به همین خاطر تمام تلاش کادر فنی این خواهد بود که این بازیکنان را به خدمت بگیرد.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال همچنین از ارائه فهرست بازیکنان مورد نظرش به مسئولان باشگاه خبر داد و گفت: در این فهرست اسامی ۱۵ بازیکن قرار دارد که البته نمی‌توانم اسامی آنها را اعلام کنم. این بازیکنان ترکیبی از جوانان و با تجربه ها هستند که طبیعتا استقلالی بودن در اولویت ماست.

پرویز مظلومی همچنین از جذب بازیکن خارجی برای فصل آینده خبر داد و گفت: ما در فهرستی که ارائه کرده ایم نام چند بازیکن خارجی را هم قرار داده ایم چرا که در هر پست به بازیکنان خوب و تاثیرگذار نیاز داریم. البته جذب بازیکنان خارجی بستگی به توان مالی باشگاه استقلال دارد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=11900&tab=rooz