نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
همایش حامیان محمود احمدی‌نژاد برگزار شد


تاریخ: ۸ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، همایش حامیان محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان با عنوان «نشست سراسری تبئین مبانی و اندیشه های انقلاب اسلامی و امام(ره)» با حضور محمود احمدی نژاد در محل دانشگاه ایرانیان در جنت آباد تهران برگزار شد.

در این همایش حدود 450 نفر از حامیان محمود احمدی نژاد، مدیران و استانداران دولت های نهم و دهم حضور داشتند.

سیدمجتبی ثمره‌هاشمی، مجید نامجو وزیر سابق نیرو، علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی، سیدشمس‌الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد، خسرو معتضد، مرتضی تمدن، علی‌اکبر جوانفکر، مهدی غضنفری وزیر سابق صنعت، بهروز مرادی و عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر اسبق کار از جمله چهره های حاضر در این همایش بودند.

یکی از حاشیه های این همایش عدم دعوت از خبرنگاران برای پوشش خبری بود که از سوی مسئولان این همایش اعمال شد و اجازه وورد به هیچ خبرنگاری به این همایش داده نشد.

برای تمامی میهمانان این همایش کارت هایی دارای بارکد امنیتی تهیه شده و میهمانان پس از چک شدن این کارت ها اجازه ورود به محل برگزاری همایش را داشتند.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان یکی از سخنرانان این همایش در نوبت صبح بود که با موضوع لزوم بازخوانی و جلوگیری تحریف اندیشه های امام(ره) در عصر حاضر سخنرانی کرد.

رئیس جمهور سابق کشورمان در این همایش گفت: دشمنان در ابتدای پیروزی انقلاب کوشیدند اصل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند و امروز هم به دنبال زدن ریشه انقلاب یعنی تخریب اندیشه های ناب امام خمینی (ره) هستند که اگر در این راه موفق شوند، حیات و موجودیت ملت مسلمان و انقلابی ایران را به خطر می اندازند.

وی همچنین با اشاره به برخی اتهامات و انتقادهای وارد شده به دولت های نهم و دهم گفت: امروز هرکس در وجودش انگیزه نادرستی دارد، بهانه ای پیدا می کند برای هجمه و توهین به دولت های نهم و دهم، هر کس هرچه در دست دارد می زند، یک نفر سنگ و دیگری لگد می زند، یک با شمشیر و دیگری با نیزه می زند، در واقع از 6 جهت هجوم آورده اند.

حجت الاسلام وظیفه عالی، عبدالرضا شیخ الاسلامی شمس الدین حسینی و علی نیکزاد نیز در نوبت صبح این نشست سخنرانی کردند و همچنین نشستی با محسن نامجو و مهدی غضنفری برگزار شد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=12573&tab=rooz