نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
تاج: از جزئیات قرارداد کی‌روش خبر ندارم/ نمی دانم چرا پرسپولیس هر سال اسپانسر عوض می کند


تاریخ: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج در حاشیه جلسه مدیران عامل و مدیران بازاریابی فوتبال ایران با مدرسان ایتالیایی گفت: جلسه بسیار خوبی بود. مدیران عامل از این جلسه استقبال کمی کردند اما تمامی مسئولان بازاریابی باشگاه‌ها در این جلسه حضور داشتند.

وی افزود: نکات خوبی در این جلسه مطرح شد. به طور مثال مدرسان ایتالیایی می‌گویند نباید فسخ قرارداد یک‌طرفه باشد. اگر مربی می‌گوید بازیکن را به دلایل فنی نمی‌خواهم نباید راحت او را کنار بگذارند و پول بازیکن را صددرصد پرداخت کنند. البته 10- 12 مورد در این ارتباط باید درنظر بگیرند.

رئیس سازمان لیگ تصریح کرد: بازیکنان خارجی معمولا در بحث قراردادهای خود وکیل می‌گیرند و باشگاه های ما محروم می‌شوند. باید در قراردادها بندهایی را در نظر بگیریم که شرایط اینطور نشود.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا برنامه خاصی برای لیگ سال بعد دارند که این جلسات برگزار می‌شود، عنوان کرد: بله می‌خواهیم به استانداردهای دنیای فوتبال نزدیک شویم تا باشگاه‌ها کمتر متضرر شوند.

وی در ارتباط با اینکه چه بندی در قرارداد کی‌روش وجوددارد که او اینقدر راحت از ایران می‌رود و خیلی دیر بازمی‌گردد تصریح کرد: از بندهای قرارداد کی‌روش خبر ندارم و نمی‌دانم چه موارد حقوقی در آن وجود دارد.

تاج در ارتباط با اینکه از هفته اول لیگ برتر بحث تبانی مطرح شده است گفت: تنها بحثی که بود یک موضوع داوری و اعتراض به آن بود که کمیته داوران آن را بررسی می‌کند.

رئیس سازمان لیگ در مورد مشکلی که در میزبانی ورزشگاه دستگردی و ورزشگاه غدیر اهواز به وجود آمده عنوان کرد: یک اتفاق خاص در بازی سایپا افتاد. این تیم با توجه اینکه از کرج آمده بود و ورزشگاه اسلام‌شهر آماده نشده است در دستگردی بازی کرد و برق رفت. مسئله خاصی وجود ندارد. ورزشگاه غدیر هم باید کم کم به شرایط بهتری برسد. در حال حاضر اهواز آفتاب سوزانی دارد که نمی توان آن را کاری کرد. سه تیم در اهواز حضور دارند که ای مسئله کار را سخت می‌کند.

وی در مورد اینکه چرا باشگاه‌های ایرانی دائم اسپانسرشان را تغییر می‌دهند، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا پرسپولیس این کار را می‌کند و دیدید که سال قبل آنها از این مورد ضرر کردند. این اتفاق خوب نیست.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=12642&tab=rooz