نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
علی کفاشیان دارایی اش را اعلام کرد:«5 میلیارد تومان»/ ماهی 8 میلیون تومان حقوق می گیرم!


تاریخ: ۲۸ شهريور ۱۳۹۴

علی کفاشیان در گفت و گویی عجیب رقم دارایی اش را اعلام کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در حالیکه سازمان لیگ برتر ارقام قراردادهای بازیکنان و مربیان را رسانه ای کرده است، علی کفاشیان هم دارایی اش را اعلام کرد.

او که گفت و گویی ویژه با رضا رشیدپور انجام داده است، حرفهایی جالب و البته عجیبی زده است. اینکه مهدی تاج با نیروهای امنیتی ارتباط دارد. جمله دقیق کفاشیان درباره مهدی تاج این بود:« تاج با نیروهای امنیتی ارتباط دارد. این طبیعی است که آقای تاج با محافل و نیروی های امنیتی ارتباط داشته باشد.»

البته این تنها جملات علی کفاشیان درباره مهدی تاج رئیس سازمان رئیس نبود. کفاشیان گفته که تاج کارگزار باند اصفهانی هاست و البته وزیر ورزش و جوانان، یعنی شخص محمود گودرزی به کفاشیان گفته که تاج را از ریاست سازمان لیگ برتر برکنار کند اما تشخیص علی کفاشیان این نبوده است.

علی کفاشیان تصمیمش درباره انتخاب علی سعیدلو معاون رییس جمهور سابق به عنوان نماینده ایران در انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا را اشتباه دانست و گفت:« اگر به گذشته بر گردم دیگر هرگز آن اشتباه را تکرار نمی کنم.»

البته علی کفاشیان در آن سال به جای محمد دادگان، علی سعیدلو را معرفی کرد و در نهایت علی سعیدلو رای نیاورد و کرسی کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا از دست رفت.

اما دیگر جملات مهمی که کفاشیان در گفت و گو با رشیدپور به کار برده هم خواندنی است. اینکه همه دارایی اش  پنج میلیارد تومان است و البته ماهانه تنها از بانک مرکزی هشت میلیون تومان حقوق می گیرد!» البته داشتن ۵ میلیارد تومان دارایی، رقم کمی نیست! ظاهرا اگر همه حقوق دوران بازنشستگی کفاشیان را حساب کنیم و حتی زمانی که از بانک مرکزی حقوق می گرفته باید به عدد ۵ میلیارد تومان برسیم!

البته علی کفاشیان، اعلام کرده که در مالزی شرکت ندارد و در اسپانیا هم سرمایه گذاری نکرده است. درباره او قبلا گفته شده بود که در مالزی و آلمان و اسپانیا سرمایه گذاری کرده است.» علی کفاشیان به عینه گفته است که هر کسی از وی سند دارد رو کند تا پاسخ دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حواله خودروهایی که به عنوان پاداش از دولت قبل دریافت کرد هم گفته است:« سیستم بانکی برای حواله ۶ میلیاردی ، ۵۰۰ میلیون سود گرفت.»

جمله علی کفاشیان درباره هوشنگ مقدس سرپرست سابق تیم ملی هم جالب است:« هوشنگ مقدس بانک سیار است!»

رئیس فدراسیون فوتبال درباره بازداشتش در آبان سال ۹۱ هم گفته است که با قرار کفالت آزاد شده نه وثیقه. او ماجرای بازداشت شدنش را هم شرح داده است.

اما درباره بازی تراکتورسازی و نفت تهران در تبریز هم گفته است:« بینی و بین الله هیچ مورد مشکوکی در بازی تراکتور ندیدم!»

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=13041&tab=rooz