نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
150 کاندیدای اصولگرا طبق امضایی که داده اند از کاندیداتوری انتخابات تهران انصراف می دهند


تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

ایلنا نوشت:نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با اشاره به امضای میثاق‌نامه در اتئلاف اصولگرایان درخصوص لزوم انصراف نامزدهایی که در فهرست نهایی قرار نمی‌گیرند، از انصراف خود از شرکت در انتخابات در روزهای آینده خبر داد.

 
 
ابراهیم آقامحمدی با اشاره به نهایی شدن فهرست انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان، اعلام کرد: باتوجه به میثاق‌نامه‌ای که به امضای تمامی اعضای حاضر در ائتلاف اصولگرایان پیش از نهایی شدن این فهرست ۳۰ نفره رسید، من خود را متعهد می‌دانم که در حمایت از وحدت اصولگرایان از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دهم.
 
 او گفت: البته تا این لحظه به صورت رسمی از نامزدی انتخابات مجلس نهم انصراف نداده‌ام، اما قصد دارم طی روزهای آینده انصراف دهم.
 
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم که برای شرکت در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران اقدام کرده‌ بود، اعلام کرد: به هیچ عنوان حوزه انتخابیه‌ام را از تهران به خرم‌آباد تغییر نخواهم داد.
 
آقامحمدی در پاسخ به این سوال که میثاق‌نامه اصولگرایان به امضای چند نفر رسیده، گفت: این میثاق‌نامه در جلسه‌ای با حضور بیش از ۱۸۰ نامزد اصولگرایان مجلس دهم به امضای تمامی نامزدها رسید و با این حساب در روزهای آینده باید منتظر انصراف حدود ۱۵۰ نامزد دیگری که در فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان قرار نگرفتند، باشیم.
http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=13560&tab=rooz