نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
اتفاقات جديد «ملك سليمان» در راه است


تاریخ: ۲۱ آبان ۱۳۸۹

تهيه كننده فيلم «ملك سليمان» به كارگرداني شهريار بحراني گفت فروش ميلياردي و استقبال گرم مخاطبان از اين فيلم، انتظار اوليه ما بود، اما اتفاقات بسيار ديگري براي اين فيلم در پيش است و بايد خودمان را براي آن آماده كنيم.

مجتبي فرآورده در گفت وگو با كيهان، با بيان اين كه پس از اكران فيلم در داخل، اكران خارجي آن آغاز خواهد شد گفت: در اكران بين المللي فيلم، تجربه جديدي رخ خواهد داد.

وي در پاسخ به اين پرسش كه تحريم هاي آمريكا عليه ايران در اكران بين المللي ملك سليمان چه تأثيري خواهد داشت تصريح كرد: با تجربه جديدي كه در اين زمينه پشت سر خواهيم گذاشت، اين تحريم ها هيچ اختلالي ايجاد نخواهند كرد.

تهيه كننده ملك سليمان، خاورميانه و آمريكاي شمالي را اولين مناطقي كه قرار است اين فيلم در آن ها اكران شود معرفي كرد و از توضيح درباره روش جديد مد نظرشان خودداري نمود.

وي در پاسخ به كساني كه اكران خارجي ملك سليمان را ناموفق پيش بيني مي كنند اظهار داشت: به اين دوستان توصيه مي كنم كه صبور باشند و عجله نكنند تا در آينده نه چندان دور موفقيت ملك سليمان در اكران خارجي را نيز شاهد باشند.

فرآورده ادامه داد: برخي از همين دوستان پيش بيني مي كردند كه «ملك سليمان» در داخل هم بيشتر از 50 ميليون تومان فروش نخواهد كرد. اما نتيجه كاملا متفاوت شد.

وي افزود: يكي از منتقدان محترم سينما در مصاحبه اي گفته كه تبليغات بين المللي «ملك سليمان» ضعيف است و فروش آن نيز در خارج چشمگير نيست! اين در حالي است كه اصلا تبليغات و اكران خارجي اين فيلم آغاز نشده كه وي درباره آن قضاوت كرده است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=1604&tab=rooz