نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
اسناد ارتباط سران فتنه با كشورهاي اروپايي و آمريكايي موجود است


تاریخ: ۲۲ آبان ۱۳۸۹

آيت الله نمازي تاكيد كرد كه اسناد ارتباط سران فتنه با كشورهاي اروپايي و آمريكايي موجود است.
آيت الله عبدالنبي نمازي عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم و دادستان اسبق كل كشور در گفت وگو با فارس اظهار داشت: دستگيري سران فتنه نزديك است و به زودي محقق خواهد شد. وي با بيان اينكه اگر ريشه فتنه 78 خشكانده شده بود، فتنه 88 هيچ گاه شكل نمي گرفت، افزود: مردم ايران به شدت منتظر دستگيري سران فتنه هستند و بدانند كه اين خواسته آنان به زودي تحقق پيدا خواهد كرد.
نماينده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبري در خصوص علت تاخير اين دستگيري اظهار داشت: مسئولان قضايي تا به امروز در اين خصوص صبر كردند و به سران فتنه فرصت دادند تا شايد از كارهاي خود پشيمان شوند و اقدامات خود را جبران كنند.
وي ادامه داد: با گذشت زمان مسئولان متوجه شدند كه اين افراد نه تنها از كار خود پشيمان نشده و اقداماتشان را جبران نكردند بلكه هر روز به مركز فتنه و استكبار جهاني به ويژه دشمنان ما در آمريكا نزديك تر مي شوند.
وي با بيان اينكه سران فتنه ارتباطات مختلفي با جريان استكبار دارند و اسناد آن نيز موجود است؛ تصريح كرد: به مرور زمان و براساس مصالح ملي، اسنادي كه حاكي از ارتباطات فتنه گران با كشورهاي اروپايي و آمريكايي است منتشر مي شود و معلوم خواهد شد كه چه خيانت عظيمي در پشت پرده آشوب هاي سال گذشته وجود داشته است.

 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=1622&tab=rooz