نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
استاد فرشچیان: طراحی ضریح امام حسین(ع) را افتخاری بزرگی می‌دانم
طراح ضریح مطهر امام حسین(ع) گفت: خداوند را شاکرم که به من این لیاقت و افتخار را داد که بتوانم این ضریح مطهر را طراحی کنم و امیدوارم که این کار از ما پذیرفته شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، استاد محمود فرشچیان ظهر امروز در حاشیه رونمایی از ضریح مطهر امام حسین(ع) در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در شرایط کنونی نمی‌توانم احساس شعف خود را در شرایطی که شاهد هستیم ضریح مطهر امام حسین(ع) رونمایی شده است، بیان کنیم.

وی ادامه داد: خداوند متعال را شاکر هستم که این توفیق حاصل شد و امروز شاهد این هستیم که در مراسمی باشکوه ضریح مطهر امام حسین(ع) رونمایی می‌شود.

طراح ضریح مطهر امام حسین(ع) در خصوص مدت زمان صرف شده برای طراحی ضریح مطهر امام حسین(ع) گفت: هرچه در این زمینه وقت گذاشته شود ارزشمند‌ است و در این خصوص نمی‌توان سخنی گفت.

وی تصریح کرد: خداوند را شاکرم که به من این لیاقت و افتخار را داد که بتوانم این ضریح مطهر را طراحی کنم و امیدوارم که این کار از ما پذیرفته شود.

شایان ذکر است استاد محمود فرشچیان برای ضریح مطهر امام حسین(ع) روزانه 14 ساعت وقت را صرف طراحی کرد و در هر شرایطی که ساخت و طراحی با مشکل مواجه می‌شد در کمترین زمان از آمریکا به قم آمده و مشکل را برطرف می‌کرد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=1639&tab=bargozide