نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
جلیلی: شهدای هسته‌ای ایران شهیدان احیای تمدن اسلامی هستندبه گزارش خبرگزاری فارس، علما و فرهیختگان عضو جبهه عمل اسلامی لبنان صبح امروز(چهارشنبه) با سعید جلیلی دبیرشورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کردند.

جلیلی در این دیدار با اشاره به پیروزی‌های امت اسلامی در چند دهه اخیر، رمز پیروزی‌های امت اسلامی در چند دهه گذشته را توجه به فکر و اندیشه اسلامی دانست.

وی اظهار داشت: دشمنان برای جبران خسارات و عقب ماندگی‌های خود به طرح‌های تفرقه افکنانه بین مسلمانان پناه برده‌اند و تاکید کرد: کلید موفقیت و پیشرفت مقاومت در جهان اسلام تکیه بر اندیشه اسلام و حفظ وحدت و هوشیاری نسبت به توطئه‌های دشمن است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه شهدای هسته‌ای ایران، شهدای احیای تمدن اسلامی هستند، افزود: تمدن و حیات اسلامی چنان ظرفیتی دارد که موفقیت امت اسلامی را در تمامی زمینه‌ها تضمین می‌کند.

علما و فرهیختگان عضو در جبهه عمل اسلامی لبنان با تشریح اهداف و برنامه‌های جبهه عمل اسلامی به بیان اهمیت جایگاه مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین پرداختند و تاکید کردند: دشمن در شرایط فعلی در تلاش است با ایجاد جریان‌های موازی به بحران قومی و مذهبی در بین امت اسلامی دامن بزند.

هیئت لبنانی با دفاع از برنامه هسته‌ای صلح آمیز و اظهار خوشنودی از دستاوردهای بزرگ ایران در زمینه‌های علمی و فناوری اظهار داشتند: پیشرفت و امنیت جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت و امنیت امت اسلامی است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=1673&tab=bargozide