نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
دهن‌کجی به فعالان غرب‌زده حقوق زنان از روی سکوی قهرمانی


تاریخ: ۲۷ آبان ۱۳۸۹

شبکه ایران: یکی از موارد اصلی و مهمی که همواره به عنوان دستاویز مخالفان جمهوری اسلامی ایران برای تبلیغ علیه نظام مورد استفاده قرار گرفته، رعایت نشدن حقوق زنان بوده است.
این مساله به ویژه در روزهای اخیر که ایران در تلاش بود تا به کرسی عضویت در نهاد زنان سازمان ملل متحد دست یابد، به صورت مکرر از سوی جریانات اپوزیسیون مورد سوءاستفاده تبلیغاتی قرار گرفته است؛ اقداماتی که نهایتا موجب شد تا عربستان و تیمور شرقی به نهاد زنان سازمان ملل برسند! و ایران از این موضوع محروم بماند.
هر چند کارشکنی چند نفر از عناصر ضدانقلاب نظیر شیرین عبادی و شادی صدر نیز در این زمینه بسیار موثر بود؛ تا جایی که کاربران ایرانی در اینترنت از این افراد به عنوان "وطن فروش" نام بردند.
با این حال، اتفاقاتی که روز گذشته در بازی‌های آسیایی 2010 چین رخ داد، پاسخی آشکار به این اقدام مغرضانه و غیرواقعی علیه دختران شایسته ایرانی بود.
کسب یک نشان طلا، دو نقره و سه برنز در یک روز توسط دختران ورزشکار ایرانی باعث شد تا رسانه‌های گروهی حاضر در مسابقات، توجه ویژه‌ای نسبت به این موضوع نشان دهند و با اختصاص برنامه‌های ویژه برای مصاحبه با این افراد، به تبلیغ حجاب اسلامی نیز بپردازند.
خنده‌های شکوهمند "خدیجه آزادپور" بر روی سکوی قهرمانی رشته ورزشی ووشو، از سوی فعالان سیاسی به عنوان یک دهن کجی بزرگ به تمامی دعاوای ضدایرانی در زمینه حقوق زنان ارزیابی شده است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=1673&tab=rooz