نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
هوشنگ اميراحمدي: مشايي را آدم خيلي خوبي مي دانم!


تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۳۸۹

دلال رابطه با آمريكا ضمن تمجيد از رفتار اسفنديار رحيم مشايي گفت: آقاي رحيم مشايي را آدم خيلي خوبي مي دانم!
هوشنگ اميراحمدي كه با راديو فردا گفت وگو مي كرد در پاسخ به سؤال خبرنگار مبني بر دعوت از وي براي حضور در همايش ايرانيان خارج كشور طفره رفت و مدعي شد اين وظيفه دولت است كه به اين پرسش جواب بدهد اين وظيفه من نيست و اميدوارم دولت هم با شفافيت به اين پرسش پاسخ دهد.
اميراحمدي كه به فردي شديدا خالي بند در خارج كشور معروف است ادعا كرد با هزينه خود به ايران سفر كرده است و هيچ نقشي در سازمان دادن كنفرانس ايرانيان نداشته است. اين در حالي است كه در سندي كه كيهان روز يكشنبه منتشر كرد اميراحمدي به دست اندركاران همايش گفته بود كه پس از حضور در ايران تمامي هزينه ها را از شما مي گيرم. اميراحمدي همچنين در ادامه خالي بندي هايش اظهار كرد حضورم در هتل استقلال كه شركت كنندگان همايش ايرانيان مقيم خارج در آن حضور داشتند كاملا تصادفي(!) بوده است.
وي افزود: «من در اين يك سال گذشته بيش از چهار يا پنج بار به ايران سفر كرده ام و هر بار كه به ايران مي روم محل اقامتم هتل استقلال بوده است و همه دوستانم نيز اين را مي دانند.»
اين ضد انقلاب كه ظاهرا در پوشاندن دم خروس مهارت زيادي ندارد درباره دلايل پاسخ ندادن به اين پرسش كه آيا به همايش دعوت شده بود يا نه مدعي شد «دو جناح در داخل كشور بر سر قضيه من و دعوت به كنفرانس مي خواهند تسويه حساب كنند به ويژه كيهان و آقاي (حسين ) شريعتمداري كه هميشه عليه من خزعبلات زيادي مي نويسد حالا بهانه اي به دست آورده كه آقاي رحيم مشايي و دوستانش را دچار دردسر كند و من نمي خواهم (عامل) حركت آنچه كه آقاي شريعتمداري (مي خواهد) عليه آقاي مشايي به پيش ببرد بشوم».
اميراحمدي افزود: «آقاي رحيم مشايي را آدم خيلي خوبي مي دانم، فكر مي كنم، فكر خيلي خوبي دارد. كارهاي خيلي خوبي را انجام مي دهد؛ الان نمي خواهم اينجا كيسه بوكس آقاي شريعتمداري عليه آقاي مشايي بشوم».
او در ادامه به اين بهانه كه نمي خواهد وارد بازي هاي سياسي شود گفت به همين دليل از پاسخ صريح به اين پرسش خودداري مي كند.
اين ادعاهاي اميراحمدي در حالي است كه وي در زمان حضورش در ايران و در مقابل انكار مشايي مبني بر عدم دعوت از وي تهديد كرده بود كه اگر تيم مشايي رسما دعوت از او را به همايش ايرانيان تاييد نكند او هم متن دعوتنامه اش را منتشر مي كند.
خاطرنشان مي شود هوشنگ اميراحمدي سابقه طولاني در ضديت با اسلام و انقلاب اسلامي و ملت ايران دارد و پيوسته در جهت خواست اربابان آمريكايي خود گام برداشته است

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=185&tab=rooz