نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
بذله گویی جدید رسانه های سران فتنه؛ تهدید آیت الله وحید از سوی اطلاعات قم!
رسانه های ضد انقلاب و حامیان سران فتنه بعد از شکست های پیاپی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی، اینبار در آستانه سفر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) به شهر مقدس قم ، دست به دروغ پردازی و شایعه سازی های جدیدی زده اند.


رسانه های ضد انقلاب و حامیان سران فتنه بعد از شکست های پیاپی در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی، اینبار در آستانه سفر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) به شهر مقدس قم ، دست به دروغ پردازی و شایعه سازی های جدیدی زده اند.

به گزارش سرویس سیاسی مفید نیوز، این بنگاههای شایعه پراکنی و سران فتنه گرشان که بعد از شکست در انتخابات دهم ریاست جمهوری و طرد شدن از سوی ملت، با انواع و اقسام روشهای شوم و پلید خود سعی در عقده گشایی و تخریب وجه نظام در انظار بین الملل داشته، مدعی شده اند که آیت الله وحید خراسانی، بدلیل اینکه تصمیم داشت زمان سفر رهبری به شهر قم، در آن شهر نباشد و به مشهد عزیمت کند، از سوی اداره اطلاعات قم تهدید شد و از سفر وی جلوگیری بعمل آمد!

این شایعات در حالی مطرح می شود که آيت الله العظمی وحيد خراساني عشق و علاقه خاصی به حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) داشته و چندی پیش خطاب به آیت الله آملی لاریجانی که از وی در مورد قبول کردن ریاست قوه قضائیه سئوال کرده بود، اظهار داشته است: اين سيد(حضرت امام خامنه ای) تنهاست.اگر شما او را كمك نكنيد پس چه كسي به او كمك مي كند.

حجت الاسلام و المسلمین فقیهی اصفهانی از اساتید حوزه علمیه قم و عضو مدرسه فقهی حضرت بقیه الله و از شاگردان آيت الله وحيد خراساني اين جريان را با خاطراتی دیگر از علاقه آیت الله وحید خراسانی و آیت الله میرزا جواد آقا تبریزی به امام خامنه ای ( مدظله العالی) نقل نموده که متن آن در پایان همین خبر آورده شده است.

هر چند اینگونه شایعات و دروغ پراکنی ها دست فتنه گران را بیش از گذشته رو خواهد کرد و چهره خبیث و شوم آنها را مشهودتر خواهد کرد، امّا نکته ای که در اینجا قابل تامل است اینکه دروغ پراکنی های غیرمدبرانه و عجولانه فتنه گران نشان از اوج عصبانیت و خشم آنان ازشکست های پیاپی و نداشتن سوژه های مناسب برای ادامه حیاتشان می باشد که امید است ملت شریف ایران شرایطشان را درک نمایند!

لازم بذکر است که رسانه های فتنه و ضد انقلاب به کمک حامیان وهابی و غربی خود، قبل از سفر دکتر احمدی نژاد به لبنان نیز تلاش زیادی برای لغو این سفر و ایجاد تفرقه بین گروهای لبنانی و تحت شعاع قرار دادن این سفر از خود بروز دادند امّا با هوشیاری ملت لبنان و شجاعت و درایت ریاست محترم جمهوری و از همه مهمتر دعای خیر مردم، خانواده های شهدا و رهبر عزیز امت حضرت امام خامنه ای نقشه های پلیدشان همچون گذشته به شکست انجامید و یک بار دیگر عزت و اقتدار انقلاب و مسئولین خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی و  ملت بزرگ و مسلمان ایران به رخ جهانیان کشیده شد.

علاقه حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی به امام خامنه ای

حجت الاسلام فقیهی اصفهانی از اساتید حوزه علمیه قم در این باره اظهار داشت: آیت الله وحید خراسانی در مورد شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پیشنهاداتی داشتند . یکی از پیشنهاد ها تعطیلی رسمی فاطمیه دوم بود که این انجام شد و پیشنهاد دیگری هم داشتند .

آیت الله خامنه ای به آقا پیام داده بودند که دیگر این پیشنهاد ممکن نیست . حاج آقا شب زنده دار ، استاد بزرگ ما می فرمودند که من آن جا بودم و خودم این را شنیدم که وقتی به آیت الله وحید خراسانی این خبر را دادند و گفتند که آقا فرمودند این کار شدنی نیست ،

آیت الله وحید خراسانی فرمودند : "آیت الله خامنه ای همه حرف هایشان درست است و این که می گویند شدنی نیست ، حتماً شدنی نیست " . یعنی این جور آقا را مورد تأیید قرار دادند که حضرت آیت الله خامنه ای همه حرف های ایشان درست است .

 مورد دیگری که باز مستند است ، از عزیزانی که در دفتر آیت الله وحید خراسانی رفت و آمد دارند ، این است که : موقعی که ریاست قوه قضاییه به حاج آقای لاریجانی پیشنهاد شده بود ، ایشان با آیت الله وحید خراسانی مطرح کردند چون ایشان داماد آیت الله وحید خراسانی  هستند.

آیت الله وحید خراسانی فرموده بودند که : " شما بروید برای این ریاست قوه قضاییه " و تعبیر کرده بودند که " این سید تنها است ،  اگر شما او را کمک نکنی ، چه کسی او را کمک کند ؟ "

خوب این حاکی از ارادت آیت الله وحید خراسانی نسبت به  آقا است .

 باز مورد دیگر این است که آقازاده آیت الله خامنه ای ، حاج آقا مجتبی که ما بالاخره گاهی در درس آیت الله وحید خراسانی با ایشان ارتباطی و گاهی به مناسبتی ارتباطی داشتیم ، ایشان خودشان گفتند :

من در هواپیما نشسته بودم ، داشتم می رفتم مشهد ، آیت الله وحید خراسانی هم در هواپیما بودند و نزدیک هم بودیم . یک وقت آقا روی خود را کردند به من و از روی قیافه فرمودند : " شما آقازاده فلانی هستی ؟ "

گفتم : بله .

آقافرمودند : " درس ما بیایید "

و از آن وقت به بعد آقازاده آیت الله خامنه ای درس آیت الله وحید خراسانی را می آمدند . خوب این باز علامت علاقه آیت الله وحید خراسانی به آقاست که روی می کنند به فرزند آقا و می گویند به درس ما بیایید . خوب دو تا آقازاده آیت الله خامنه ای سال های سال است که به درس آیت الله وحید خراسانی  می رفتند . هم آن حاج آقا مصطفی و هم حاج آقا مجتبی ، هر دو تای ایشان .

 خوب یک مورد دیگر که این را یکی از رفقا نقل کرد . یکی از رفقای ما شیخی بود به نام  آقا بهاء الدینی . ایشان شیخ خوبی بود ، یک ماه رمضان ما با هم  بیرجند تبلیغ بودیم - در دانشگاه بیرجند - و ایشان نقل کرد که یکی از طلبه ها رفته بود پیش آیت الله وحید خراسانی ، و خیلی از اوضاع و احوال مشکلات مملکت و گرفتاری هایی که هست صحبت کرده بود و بعد خلاصه اظهار ناراحتی کرده بود که چه اوضاعی است و چه کار باید کرد و مثلاً ، ببیند آقا چه عکس العملی نشان می دهند .

آقا فرموده بودند که : " خوب تو حالا می گویی این اوضاع هست و این ها ، حالا ما خبر داریم . باید چه کار کرد ؟ " .

گفته بود : بالاخره شما حالا به داد برسید و از این صحبت ها .

آیت الله وحید خراسانی فرموده بودند که : " برای رهبری این جامعه و کسی که این اوضاع را بتواند خلاصه سرپرستی کند ، من می توانم ؟ "

آن شیخ یک فکری کرده بود و گفته بود : نه ، شما نمی توانید .

گفته بودند که : " خوب چه کسی می تواند ، این برنامه ها را رهبری کند و تدبیر کند و این ها ؟ "

گفته بودند : نمی دانم .

خود آیت الله وحید خراسانی فرموده بودند : " چه کسی بهتر از این آقا که بتواند این اوضاع را جمع و جور کند و این اوضاع را رهبری کند ؟ " .

تعبیر آقا این بوده که خلاصه من و امثال من نمی توانیم و چه کسی بهتر از این آقا .
 

علاقه مرحوم آیت الله العظمی میرزا جواد تبریزی به امام خامنه ای

وقتی که حضرت آیت الله العظمی تبریزی (ره) ، مریض بودند و در بیمارستان در تهران به سر می بردند ، آقا آمدند خدمت آیت الله تبریزی برای عیادت .

مرحوم آیت الله تبریزی با کمال بیماری که داشتند ، نشستند روی تخت ، دستشان را روی سینه قراردادند مقابل آیت الله خامنه ای . با این که سن آیت الله تبریزی خیلی بیشتر بود ولی عکس ایشان الان هست ، که این عکس خیلی مهم است و موجود است که دستشان را برای احترام با آن حالت مریضی بر سینه قرار دادند ، در مقابل آیت الله خامنه ای و تبسمی کردند از دیدن ایشان ، پیدا بود خیلی خشنود بودند .


http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=2&tab=bargozide