نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
تعدادي از عوامل حادثه تروريستي چابهار دستگير شدند


تاریخ: ۸ دي ۱۳۸۹

وزير كشور با اعلام خبر دستگيري برخي عناصر حادثه تروريستي چابهار تاكيد كرد كه مسببان اين حادثه دلخراش را به سزاي اعمالشان خواهيم رساند.
به گزارش فارس محمد مصطفي نجار در حاشيه مراسم گراميداشت هفته ثبت احوال كه ديروز در تالار وزارت كشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درخصوص دستگيري جانشين عبدالمالك ريگي، اطلاعاتي در سايت هاي مختلف منتشر شده است؛ بنده در اين خصوص از رحمان ملك وزير كشور پاكستان سوالاتي پرسيدم كه وي اطلاعات منتشر شده را تأييد نكرد و قرار است پاكستان اطلاعات جديدي را به ايران ارائه دهد.
وي با بيان اينكه برخي از تروريست ها در خاك پاكستان رفت و آمد مي كنند كه توسط موساد و سيا تجهيز مي شوند، افزود: ايران از دولت پاكستان درخواست كرده است تا اين افراد را به سرعت تحويل دهد و اجازه ندهد كه در خاك كشور پاكستان فعاليت كنند كه اميدواريم دولت پاكستان به وعده خود عمل كرده و اين افراد را به ايران تحويل دهد.
نجار با بيان اينكه برخي از عناصر حادثه تروريستي چابهار دستگير شده اند، ادامه داد: مسببان اين حادثه دلخراش را به سزاي اعمالشان خواهيم رساند و بقيه آنها نيز به زودي دستگير خواهند شد.
وي در بخش ديگر سخنانش با اشاره به اينكه طرح زوج و فرد در شوراي عالي ترافيك در حال بررسي است، بيان كرد: نرخ كرايه هاي تاكسي و آژانس در حمل و نقل برون شهري، افزايش ناچيزي داشته است و درخصوص اتوبوس و مترو نيز تاكنون افزايش قيمتي نداشته ايم.
وزير كشور درخصوص اجراي قانون هدفمندسازي يارانه ها گفت: همه اصناف و مردم در اجراي اين طرح بزرگ اقتصادي همراهي و همكاري كرده اند و تاكنون اين قانون به خوبي اجرا شده است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=2472&tab=rooz