نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
حميد رسايي‌ در دفتر هيئت ‌رئيسه مجلس ‌تحصن كرد


تاریخ: ۱۵ دي ۱۳۸۹

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده تهران در اعتراض به نحوه اداره جلسه ‌علني روز گذشته مجلس و ندادن فرصت به وي براي ارائه تذكر آئين‌نامه‌اي از سوي علي لاريجاني اقدام به تحصن كرده است.

روز گذشته سيد‌كاظم دلخوش نماينده صومعه‌سرا در جلسه علني مجلس اتهاماتي را مبني بر پرونده داشتن در دادگاه ويژه روحانيت متوجه حميد رسايي كرد و نماينده تهران نيز در واكنش به اين اقدام، خواستار فرصت پاسخگويي به اظهارات نماينده صومعه‌سرا بر اساس آئين‌نامه داخلي مجلس شد اما لاريجاني فرصت ارائه تذكر به رسايي نداد.

حميد رسايي عصر روز گذشته ‌تلاش كرد ‌‌نسخه‌اي از فيلم مذاكرات روز سه‌شنبه مجلس و اتهاماتي كه نماينده صومعه‌سرا عليه وي مطرح كرده را به دست بياورد اما گويا ‌هيئت رئيسه مجلس ‌اين فيلم را در اختيار وي قرار نداده است.

بر همين اساس، نماينده تهران از شامگاه سه‌شنبه در اعتراض به نحوه اداره جلسه علني روز گذشته مجلس و ‌‌عدم ارائه فيلم جلسه ديروز به وي توسط هيئت رئيسه مجلس، در دفتر اين ‌هيئت ‌متحصن شد.

‌حميد رسايي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس اين خبر را تأييد كرد اما ‌از ذكر توضيح بيشتر در اين خصوص خودداري و اعلام كرد توضيحات لازم را در جلسه علني امروز چهارشنبه ارائه مي‌كند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=2593&tab=rooz