نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
كشف كلاشينكف و شمشير از سرنشينان پرايد


تاریخ: ۱۰ بهمن ۱۳۸۹

ماموران گشت بزرگراه يگان امداد تهران بامداد ديروز از سرنشينان يك دستگاه پرايد يك قبضه اسلحه كلاشينكف، 2 قبضه شمشير و يك قبضه قمه كشف كردند.
ماموران گشت ويژه بزرگراه امداد تهران بزرگ، بامداد امروز به سرنشينان يك دستگاه پرايد در بزرگراه چمران مشكوك و به آنان دستور توقف دادند.اين گزارش حاكي است، سرنشينان پرايد در ادامه بدون توجه به دستور پليس، متواري شدند و يك قبضه اسلحه كلاشينكف را نيز از خودرو به بيرون پرتاب كردند.در ادامه، ماموران يگان امداد موفق شدند تا خودروي پرايد را در بزرگراه همت متوقف كنند اما پس از توقف خودرو سرنشينان پرايد پا به فرار گذاشته و ماموران مجبور شدند با به كارگيري قانون اسلحه، تير هوايي شليك كرده و با استفاده از فنون رزمي سرنشينان متواري را دستگير كنند. يكي از دستگير شدگان در اين حادثه مجروح و به بيمارستان منتقل شده است.
در بازپرسي از خودرو و افراد دستگير شده علاوه بر يك قبضه اسلحه كلاشينكف، 13 تير جنگي، 2 تيغه خشاب، 2 قبضه شمشير و يك قبضه قمه كشف شد.به گزارش فارس، در بررسي هاي بعدي مشخص شد، خودروي پرايد نيز مسروقه است، دستگيرشدگان با تشكيل پرونده به مراجع قضايي تحويل شدند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=2983&tab=rooz