نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
هشدار آیت الله نوری همدانی در خصوص خطر انحراف انقلاب مصر


تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۸۹

آیت الله نوری همدانی درخصوص خطر انحراف انقلاب مصر به مردم این کشور هشدارداد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، این مرجع تقلید امروز در دیدار اعضاء سازمان بسیج کارمندی وکارگری استان قم گفت : غرب قصد دارد با جایگزینی شخصی سرسپرده و سازشکار به جای حسنی مبارک ، انقلاب مردم مصر را نابود کند. آیت الله نوری همدانی افزود : مردم مصر مراقب باشند تا انقلاب اصیل اسلامی این کشور به انحراف کشیده نشود و با انتخاب رهبری صالح و انقلابی نگذارند غرب انقلاب مصر را سکولار جلوه دهد.

او گفت: خون پاک جوانان مصری در حوادث اخیر ، انقلاب این کشور را به پیروزی نزدیکتر می کند.

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد : ملت ایران در کنار مردم مصر خواهد بود و استکبار هم ترس آن را دارد که انقلاب اسلامی دیگری در مصر تشکیل شود. این مرجع تقلید با اشاره به جایگاه جهاد و مبارزه با دشمنان در اسلام گفت : مومنان باید در مقابل انواع ترفندها و توطئه های دشمن در زمینه های مختلف جهاد کنند و کسی که مجاهد نباشد به انحطاط و ذلت کشیده می شود.

او با تاکید بر اینکه جنگ بین حق و باطل در تمامی اعصار و زمانها وجود داشته است افزود: جبهه کفر ، نفاق و صهیونیست دشمنان اصلی اسلام هستند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت : امام خمینی (ره) با تلاش و جهادی مثال زدنی رژیم شاهنشاهی و ریشه های استکبار و صهیونیست را در ایران از بین برد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=3054&tab=rooz