نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت پدر بزگوار سرداران شهيد مهدي و مجيد زين الدين


تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۸۹

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در پيامي با تسليت درگذشت پدر بزگوار سرداران شهيد مهدي و مجيد زين الدين، تكريم مجاهدت خالصانه و پاسداشت نقش والاي خانواده‌هاي معظم شهدا را وظيفه شرعي، اخلاقي و انقلابي همه ارادتمندان به اسلام عزيز و رهپويان فرهنگ جهاد و شهادت دانست.

متن پيام تسليت رئيس جمهور بدين شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحيم
اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه
تكريم مجاهدت خالصانه و پاسداشت نقش والاي خانواده‌هاي معظم شهدا كه به تعبير امام راحل(ره) «چشم و چراغ اين ملتند» وظيفه شرعي، اخلاقي و انقلابي همه ارادتمندان به اسلام عزيز و رهپويان فرهنگ جهاد و شهادت است.

پرورش جوانان خداجوي بسيجي همچون سرداران شهيد مهدي و مجيد زين‌الدين، نماد والايي از درك و غيرت ديني و دغدغه صيانت از آرمان‌هاي اسلام ناب محمدي، در دوران حيات پربركت مرحوم عبدالرزاق زين‌الدين بود كه زيباترين جلوه‌هاي عشق به اسلام و مردم را به نمايش گذاشت. درود خداوند بر پرورش‌دهندگان مجاهدان راه حق كه همواره رنج دوران را براي شكوفايي و بالندگي حقيقت اسلام تحمل كرده‌اند.

درگذشت مرحوم عبدالرزاق شيخ زين‌الدين، پدر بزرگوار سرداران شهيد زين‌الدين كه با ايام رحلت جانسوز پيامبر رحمت و مهرباني حضرت محمد مصطفي(ص) و امام حسن مجتبي(ع) مقارن شده است را به ساحت مقدس حضرت ولي عصر(عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، خانواده معظم شهيدان زين‌الدين، مردم شريف قم و ملت بزرگ و قدرشناس ايران اسلامي تسليت و تعزيت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان براي آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهي و براي بازماندگان صبر و سلامتي مسالت مي‌نمايم.
محمود احمدي‌نژاد

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=3055&tab=rooz