نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
بيانيه تشكر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و ستاد مركزي دهه فجر از مردم ايران اسلامي


تاریخ: ۲۳ بهمن ۱۳۸۹

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و ستاد مركزي دهه فجر انقلاب اسلامي با صدور بيانيه تشكري؛ از جوشش ايمان و تجلي بصيرت و نمايش وحدت و اقتدار ملي ملت آگاه و سرافراز ايران اسلامي در راهپيمايي دشمن شكن يوم الله بيست و دوم بهمن 1389 در سراسر كشور تقدير و تشكر كرد.
به گزارش کیهان، در اين بيانيه آمده است: اينك در طليعه سي وسومين بهار عزت و آزادي پيروزي انقلاب اسلامي در تاريخ پرفروغ و افتخارآفرين انقلاب اسلامي و ضمن گراميداشت برپايي همزمان دو جشن بزرگ پيروزي در تهران و قاهره، جبين شكر در پيشگاه حضرت حق مي سائيم و از اينكه توفيق صدور موفقيت آميز پيام انقلاب اسلامي و حضور در شعاع انوار اين نهضت عظيم الهي- اسلامي را نصيبمان كرد، خداوند سبحان را شاكر و سپاسگزاريم.
در بخش ديگري از بيانيه آمده است: ملت شريف ايران! حضور پرشورتان كه غرور و سربلندي را براي ايران عزيز و اميد و نويد آزادي و رهايي از غل و زنجيرهاي ديكتاتورها و فراعنه و نمروديان زمانه را به ملت هاي مسلمان جهان و منطقه ارزاني داشت، عمق ايمان و بصيرت و تحكيم و اتحاد و انسجام اسلامي تان را در شكوه، عزت و سربلندي نمايان نمود.
در پايان اين بيانيه آمده است: اينك در طليعه سي وسومين بهار پيروزي انقلاب اسلامي و در آغازين روز ورود به سومين سال از «دهه پشرفت و عدالت»، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و ستاد مركزي دهه فجر انقلاب اسلامي اين همه شور و شعور را پاس داشته و اين حماسه عظيم را به پيشگاه مقام معظم رهبري و تمامي ايرانيان عزيز تبريك و از ايستادگي و پايداري ملت قهرمان ايران اسلامي تقدير و تشكر مي نمايد و دستان و بازوان پر مهر همه خالقان اين حماسه شكوهمند و فجرآفرينان و فجر ياوران انقلاب اسلامي را بوسه باران مي كند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=3158&tab=rooz