نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
تأخير محاكمه سران فتنه خيانت در حق ملت است


تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۳۸۹

حجت‌الاسلام محمدتقي رهبر امروز (سه‏شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره اغتشاشات برخي از افراد فريب خورده كه با بيانيه برخي افراد سران فتنه در برخي از شهرهاي كشور به خيابان‌ها آمده بودند، اظهار داشت: برخي از فريب خوردگان با هدايت سران فتنه در ايران دست به تجمع‌هايي مي‌زنند كه عملا نتيجه‌اي براي آنها دربر نخواهد داشت.
وي با بيان اينكه بيانيه‌هاي سران فتنه اين‌بار به منظور دلداري دادن به رژيم صهيونيستي و آمريكاست، افزود: هدف از اين تجمع‌ها اين است كه اين پيام خود را به اسرائيل خونخوار و آمريكاي جنايتكار برسانند كه نگران بيداري برخي از كشورهاي جهان از جمله مصر و تونس نباشيد.
رئيس فراكسيون روحانيون مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه در ايران سران فتنه موجبات خشنودي و روزنه اميد را براي تروريست‌ها و منافقين فراهم مي‌كنند، تصريح كرد: موضوع مهم اين است كه دستگاه قضايي ايران كه تاكنون بنا به مصلحت‌هايي محاكمه سران فتنه را به تعويق انداخته است، بايد دوباره محاكمه را از سر گرفته و اجرايي كند.
وي تاكيد كرد: دستگاه قضايي ايران نبايد خيانت سران فتنه را در حق ملت ايران تحمل كند و هرگونه كوتاهي در اين زمينه، حق ملت و مردم است و حق اشخاص نيست.
رهبر با اشاره به اينكه اجراي حكم سران فتنه سبب شد تا امروز در مجلس شوراي اسلامي فرياد نمايندگان بلند شود، گفت: نمايندگان مجلس امروز در صحن علني مجلس جلوي تريبون اصلي رفته و با شعار موسوي و كروبي اعدام بايد گردند، خواستار محاكمه سريع سران فتنه در ايران شدند.
وي با تاكيد بر اينكه اين خيانت‌ها به ملت ايران را نبايد بي‌پاسخ گذاشت، افزود: دستگاه قضا نبايد ساكت بنشيند و تصميماتي براي محاكمه اين افراد اتخاذ كند.
رئيس فراكسيون روحانيون مجلس شوراي اسلامي اين جريانات را ريشه در هدايت‌گري منافقين دانست و اضافه كرد: اين افراد، خائن به كشور و نظام هستند كه با تحت تاثير قرار دادن افكار عمومي جوانان آنها را فريب مي‌دهند.
رهبر با اشاره به اينكه ميان ملت بزرگ ايران بالاخره چند ميليون افراد فريب‎خورده هم پيدا مي‌شود، بيان داشت: خائنان به نظام مقدس جمهوري اسلامي اكثرا از افراد سلطنت طلب و فرق‌ مذهبي هستند كه با فريب خوردگان ايراني در مقابل درياي ملت ايران عددي حساب نمي‌شوند.
وي سردمداران فتنه را كه بدون مجوز شرعي و قانوني اقدام به تجمع و تحريك جوانان مي‌كنند، خائن به ملت دانست و خاطرنشان كرد: پرچم اين افراد كه سابقه توهين به عاشورا را داشتند و تلاششان بي‌نتيجه ماند، در مقابل پرچم نظام جمهوري اسلامي كه ملتي عظيم تحت لواي آن قرار دارند، بي‌نتيجه است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=3196&tab=rooz