نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
سخنان مهم حجت الاسلام و المسلمین صدیقی در شب اول عزاداری بیت مقام معظم رهبری
سرویس سیاسی مفیدنیوز :: حجت الاسلام و المسلمین صدیقی در سخنرانی شب اول عزاداری بیت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مطالب بسیار مهمی را بیان داشتند که باعث ابراز احساسات شدید حاضرین در ابراز عشق به ساحت رفیع ولایت و انزجار از جریان انحرافی جدید و اتمام حجت با ایشان گردید.

تاریخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

به گزارش مفیدنیوز، حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در سخنرانی شب اول عزاداری بیت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مطالب بسیار مهمی را بیان داشتند که باعث ابراز احساسات شدید حاضرین در ابراز عشق به ساحت رفیع ولایت و انزجار از جریان انحرافی جدید و اتمام حجت با ایشان گردید.

- ایشان در این سخنان به بیان فضایل مخصوص و منحصر ام النجبا حضرت صدیقه کبری (سلام الله علیها) پرداختند و عظمت شان ایشان را در ضمن آیه مباهله و آیه تطهیر تشریح نمودند.

- امام جمعه موقت تهران حضرت صدیقه را بانی و باغبان شجره طیبه ولایت معرفی نموده و خون پاک ایشان و سلاله طیبه ایشان را مایه آبیاری این شجره طیبه دانستند.

- همچنین ایشان فرمودند: امام عظیم الشان امت امام خمینی (ره) ثمره طیبه همین شجره طوبی هستند و از برکات ولایت ایشان ایران اسلامی و جهان بهره مند گردیده است. مسئولین و مردم پس از ارتحال جانسوز امام عزیز نسبت به ادامه جریان ولایت و رهبری بسیار نگران بودند، اما شجره طیبه ولایت ثمره دیگری از اولاد فاطمه اطهر را به آنان هدیه نمود که به حق خلف صالح اسلاف خود میباشد و امت در سایه ولایت الهی و ملکوتی ایشان روز به روز در راه رشد و تعالی و عزتمندی قدم میزند.

- ایشان فرمودند: در اوایل دوران ولایت مقام معظم رهبری ایشان به آیت الله بهجت فرموده بودند:"بار عظیمی بر دوشم نهاده شده است." و آقای بهجت در جواب گفتند: " شما به حمد الله به موازین مسلط هستید و من به شما یقین میدهم اولیا الهی در تصمیم گیری ها و برهه های مختلف شما را یاری خواهند داد."

- در ادامه ایشان ضمن اشاره به جاودان بودن  شجره طیبه ولایت فرمودند: این شجره و جریان ولایت و ولایت فقیه عالی قدر الهی است و حفظ و حراست آن نیز الهی است و اگر کسی نسبت به آن خدشه و یا دهن کجی کند بیشک منکوب و حقیر خواهد شد مثل همین ماجرای اخیر که امیدواریم ایشان از برخی اطرافیان و رفتارش دست بردارد و به دامان ملت و ولایت بازگردد.آقای عزیز این مملکت دولت موقت دیده است، بنی صدر دیده است، اصلاحات دیده است شما که در برابر آنها چیزی نیستید. جریان مخالف شما میگفت روضه های حضرت زهرا (س) ستاد انتخاباتی شما شده است، شما سر سفره حضرت زهرا(س) رای آورده اید و امروز پشت پا به روضه ها و سفره حضرت زهرا (س) میزنید.

-در این لحظه تکبیر کوبنده حضار تاییدی بر سخنان ایشان بود و جلسه دقایقی با شدت ابراز عشق حاضرین به ساحت مقام عظمای ولایت و با شعار های "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" ، " خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" ، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" ، "ابالفضل علمدار خامنه ای نگه دار" متوقف گردید .شدت این ابراز احساسات به حدی بود که تمامی مسئولین حاضر در جلسه از جمله اعضای هیات دولت شدیدا متاثر شده و گریستند.

- در ادامه آقای صدیقی فرمودند: من خبر دارم خانواده ، فرزندان و همکاران ایشان و کارکنان نهاد ریاست جمهوری نیز از این وضعیت بسیار ناراحت هستند و منتظر فرمان ولایت میباشند. بعضی از سربازان گمنام امام زمان (عج) که گزارشاتی از رفتار ایشان به من داده اند از من خواسته اند به رهبر بگویم منتظر گو شه چشم ایشان و فرمان ایشان هستند.

-این قسمت از سخنان آقای صدیقی نیز با ابراز احساسات شدید حاضرین و توقف دوباره جلسه همراه شد.

- حجت الاسلام صدیقی در ادامه فرمودند: این ابراز علاقه و بذل جان شما در امتداد جانفشانی جوانان پاکباخته ولایت ، شهدای عزیز است . آنها که فدایی راه ولایت شدند تا این شجره طیبه جاوید بماند. آنها هم مانند شما گفتند :" خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست"

- حاضران در جلسه با شعار "سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنیم" و " مرگ بر ضد ولایت فقیه " به تایید سخنان ایشان و ابراز علاقه شدید پرداختند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=320&tab=news