نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
آيت الله نوري همداني: فتنه گران را سر جايشان مي نشانيم


تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۸۹

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، آيت‌الله حسين نوري همداني ظهر امروز (چهارشنبه) در ديدار با اقشار و گروه‌هاي مختلف با اشاره به تلاش‌هاي دشمنان براي مبارزه با اسلام گفت: قرآن كريم سه دشمن اساسي براي اسلام معرفي كرده كه شامل كفر، نفاق و صهيونيسم است.
وي با بيان اينكه قرآن در مورد مبارزه با دشمنان به مسلمانان آگاهي مي‌دهد، بيان داشت: اين سه جبهه از زمان حضرت محمد(ص) وجود داشته و ايشان با تدابير و راهنمايي‌هاي قرآن كريم به مبارزه با اين سه جبهه برخاستند.
اين مرجع تقليد منافقين را يكي از دشمنان سرسخت اسلام عنوان كرد و بيان داشت: شرق و ايران در زمان گسترش اسلام در برابر اسلام تسليم شدند اين در حالي بود كه غرب اسلام را نپذيرفت و در حال حاضر نيز يكي از بزرگ‌ترين دشمنان اسلام هستند و مسلمانان نبايد هيچ‏گاه زير سلطه اين منافقين و حكومت غرب رفته و از آنها اطاعت كنند.
وي با اشاره به فتنه اخير تهران اظهار داشت: منافقين عامل اصلي اين فتنه بودند و ما وظيفه داريم با آنها مقابله كرده آنها را سرجايشان بنشانيم در غير اين‎صورت اين وضعيت ادامه پيدا مي‌كند و ما شاهد اين اغتشاشات و شورش‌هاي شيطاني در روزهاي آتي نيز خواهيم بود.
آيت‌الله نوري همداني با بيان اينكه در زمان پيروزي انقلاب اسلامي تعداد منافقين در ايران زياد بود، گفت: قدرت اسلام توانست اين منافقين را كنار بزند و ما اين را مديون سياست و رهبري مقتدرانه امام خميني(ره) در زمان انقلاب هستيم.
وي هشت سال دفاع مقدس را يك افتخار عنوان كرد و افزود: در زمان جنگ 35 دولت به صدام كمك مي‌كردند تا دولت اسلامي ايران را از بين ببرند ولي قدرت اسلام اين دشمنان را در هم كوبيد و توانست اين حكومت اسلامي را برپا كند.
ايشان تأكيد كردند: منافقين و دشمنان اسلام مانند آمريكا، انگليس و صهيونيست‌ها از دولت ايران كينه به دل دارند و با ترفندها و حيله‌هاي مختلف سعي در از هم پاشيدن حكومت اسلامي ايران داشته و توانستند عده‌اي از اين منافقين را در ايران بشناسند و از آنها استفاده كنند.
وي با اشاره به اغتشاشات اخير در ايران اظهار داشت: راهپيمايي 25 بهمن يك دروغ بود و منافقين با ايجاد اين فتنه، جنايت و خيانت بزرگ به كشور، به دشمناني كه ما 30 سال در دل آنها رعب و وحشت ايجاد كرديم و آنها را خشمگين نگه داشتيم، چراغ سبز نشان دادند.
آيت‌الله نوري همداني با اشاره به انقلاب مصر بيان داشت: ما اميدواريم اين منجي بشريت [حضرت صاحب الامر مهدي موعود عجّل الله تعالي فرجه الشريف] به‌زودي ظهور كرده ريشه اين فسادهاي فرهنگي و ظلم را از بين ببرند.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=3215&tab=rooz