نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
بی پرده از سیاست
سرویس سیاسی مفید نیوز :: مرجع تراشی اتاق فکر فتنه/ تفریحات! مختلط / جذب جاسوس به نام دانشجو / فعالیت های علنی گروه های شیطان پرستی / وام های پیشنهادی جریان انحرافی ...

تاریخ: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۰

* اخیرا در محل مصلای نماز جمعه شهرستان خرم آباد تعدادی تراکت تبلیغی که در آن شرح کوتاهی از زندگینامه شیخ یوسف صانعی و برخی از نظرات فقهی از جمله تساوی دیه زن و مرد، غدم حرمت تراشیدن ریش، تساوی قصاص و دیه مسلمان و غیر مسلمان، عدم حرمت بازی با آلات قمار(بدون برد و باخت) ارث بردن غیر مسلمان از مسلمان ... درج شده است توزیع گردیده است. گفتنی است خاتمی سرکرده فتنه گران با اهداف انتخاباتی، با برنامه ریزی اتاق فکر این جریان تصمیم گرفته اند خلاء نداشتن مرجعیت برای جریان خود را با آقای صانعی پر کنند.

* شنا و تفریحات مختلط گروهی از دختران و پسران دانشگاه آزاد در بندعباس و دیگر مسافران، موجب اعتراض اهالی جزایر هرمز و لارک شده است. متاسفانه مسئولان امر در این زمینه توجه لازم را انجام نداده اند.

* سفارتخانه های کشورهای فرانسه، ژاپن و آلمان به بهای اعطای بورسیه تحصیلی در کشور متبوعشان اقدام به برقراری ارتباط مستقیم با رئیس دانشکده زبان یکی از دانشگاه های معتبر تهران کرده تا به نام جذب دانشجو، جاسوس برای فعالیت جذب کرده و آموزش دهند.

* یک منبع خبری نوشت: در حالی که ممنوعیت حضور تماشاگران زن در استادیوم های فوتبال همچنان برقرار است در بازی دو تیم مس سرچشمه کرمان و برق شیراز که در استادیوم شهید زینلی کرمان برگزار شد حدود 100 تماشاگر زن حضور داشتند.

* طی بررسی به عمل آمده در رجایی شهر کرج گروه های شیطان پرستی اخیرا به طور آشکار به رواج نمادها و علائم و پوشش و آرایش مربوط به گروه های شیطان پرستی پرداخته و همچنین با برگزاری کنسرت های زیرزمینی در صدد جذب بیش از پیش نوجوانان و جوانان می باشند.

* گزارشی حاکی از این است که فرقه ضاله وهابیت در کشور امارات سعی در جذب ایرانیان دارند. به طوریکه مبلغین این فرقه ضاله در شهرهای دبی ، شارجه ، عجمان ، ابوظبی مستقر شده و وظیفه این افراد دعوت ایرانیان جهت مناظره و جذب آنها به فرقه ضاله وهابیت می باشد. این افراد ادعا می کنند که قرآن شیعه تحریف شده است و قرآن فرقه ضاله وهابیت کامل است و از این طریق افرادی را که اکثر آنها بی سواد می باشند دچار شک و تردید می کنند و در صورت موفقیت در مناظره آنها را جذب فرقه وهابیت می کنند!

* پس از آنکه جریان انحرافی طی هفته های گذشته به بحران آفرینی مشغول شده و رسانه های مختلف ارزشی به افشای اهداف این جریان پرداختند،اخیرا تماس هایی با برخی از روزنامه نگاران رسانه های ارزشی گرفته شده و خطاب به آنان از آماده بودن وام های آنان سخن به میان آمده است. این گزارش حاکی است افرادی به نمایندگی از مجموعه«...» ضمن تماس با خبرنگاران گفته اند که وام 10 میلیونی آنان برای پرداخت آماده شده و آدرسی نیز برای دریافت وام به این افراد داده شده است.

* به تازگی عده ای در غالب کمک های خیرخواهانه  در یکی از مناطق محروم کشور اقدام به توزیع لباسهای خاص در بین اهالی این منطقه نموده اند. لباس های توزیع شده در بین مردم اکثر منقش به آرم گروه های شیطان پرستی است. این اقدام در حالی صورت می گیرد که منجر به گرایش برخی افراد به این گروه های مخرب شده است.


 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=340&tab=news