نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
سيد حسن نصرالله: فلسطيني‌ها ثابت كردند كه اسرائيل رو به زوال است


تاریخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۰

به گزارش فارس به نقل از الانتقاد نت، سيد "حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله لبنان در پيامي خطاب به تمام كساني كه ديروز در تظاهرات ضد صهيونيستي در مرزهاي سرزمين‌هاي اشغالي و داخل فلسطين شركت كردند، تصريح كرد كه بايد در برابر شجاعت، ايمان و قهرماني تمام اين افراد كه با سينه‌هاي عريان و سر بلند در برابر طغيان ارتش دشمن ايستادند، سر تعظيم فرود بياوريم.

وي ادامه داد: با شهادت دهها نفر از اين تظاهرات كنندگان و زخمي شدن صدها نفر ديگر، آنها موضع قاطع خود را با خون پاك خود با صداي بلند به تمام جهان اعلام كرده و تصريح كردند كه در برابر اين كشتارها كوتاه نخواهند آمد و گذشت سالها و كم بودن ياوران آرمان فلسطين و بالا بودن تعداد توطئه‌چينان عليه اين آرمان آنها را از پا نينداخته است.

دبيركل حزب‌الله خطاب به حاضران در اين تظاهرات گفت: اي مردم شريف، شما ديروز روز نكبت را به روز ديگري تبديل كرديد و معاني آنها را تجديد كرديد، شما به دوست و دشمن ثابت كرديد كه پايبندي به حقوقتان غيرقابل سازش و فراموشي و تضييع است و بازگشتتان به كشور اصلي هدف و يقيني است كه براي آن خونهاي زياد و قربانيان بزرگي داده‌ايد.

نصرالله در اين پيام افزود: شما به دوستان اين پيام قوي را رسانديد كه به يك كشور جايگزين براي فلسطين راضي نشوند و از اسكان دائمي فلسطيني‌ها در كشورهايشان نترسند، چرا كه هدف قطعي شما بازگشت به ميهن است.

وي ادامه داد: ‌پيام محكم شما به دشمنان نيز اين است كه در آزادسازي سرزمينتان هر قدر هم كه پر هزينه باشد مصمم هستيد و سرنوشت رژيم صهيونيستي به سوي زوال است و ابتكارها و توافقنامه‌ها و مرزها آن را از اين سرنوشت قطعي باز نمي‌دارد، شما ثابت كرديد كه حتما به فلسطين باز خواهيد گشت و اين بازگشت از هر زمان ديگري به شما نزديكتر شده است.

نصرالله در ادامه ضمن اعلام همبستگي با ملت فلسطين تاكيد كرد: ما با شما هستيم، با شادي شما شاد و با غم شما غمگين مي‌شويم و همان آرمان‌ها و دردهاي شما را داريم و همراه با شما در مسير مقاومت گام بر مي‌داريم تا درهاي پيروزي را به صورت كامل به روي خود باز كنيم و تمام سرزمين‌ها و مقدسات خود را آزاد نماييم.

دبيركل حزب‌الله لبنان تصريح كرد: ما با همراهي شما وجدان صادق امت را به آنها باز مي گردانيم و خاطرات آنها را زنده كرده و آنها را در برابر آرمان اصلي و مسئوليت تاريخي‌شان قرار مي‌دهيم تا از سردرگمي به جبهه واقعي و مبارزات با نتيجه قاطع وارد شوند.

وي براي شهداي جنايات ديروز صهيونيست‌ها رحمت الهي و علو درجات و براي زخمي‌ها شفاي عاجل را خواستار شد و به خانواده‌هاي شهدا تبريك و تسليت گفت، وي براي ملت مجاهد و مقاوم فلسطين نيز پيروزي نزديك را از خداوند متعال خواستار شد.

در يورش ديروز رژيم صهيونيستي به تظاهرات‌كنندگان خشمگين كه به مناسبت 63 سال اشغال فلسطين در مرزهاي لبنان، سوريه، اردن و داخل سرزمين‌هاي اشغالي تجمع كرده بودند، در مجموع 21 نفر به شهات رسيده و صدها تن ديگر نيز زخمي شدند.
 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=4348&tab=rooz