نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
چه عاقبتی در انتظار آیت الله دیروز است؟
سرباز صفر جنگ نرماذا فسد العالم فسد العالَم؛ کسی چه می داند که عاقبت این آیت الله دیروز به کجا خواهد انجامید؟ او که از دادن فتاوای شاذ و مخالف نص صریح آیات قرآن شروع کرده و هم اکنون به پیر مراد دشمنان نظام اسلامی بدل گشته است.

چه بد بخت است کسی که آخرت خود را به دنیای دیگران می فروشد و خسر الدنیا و الآخره می شود؛شخصی که در سخنان اخیرش جوانان را به اقدام علیه ظلم فرا می خواند و آنان را به تحرک علیه نظام اسلامی تهییج می کند همچنین موسوی و کروبی را اشخاصی باتقوا و مدیر و مدبّر می خواند که امروز به ناحق گرفتار شده اند!.

روزی حضرت حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور نقل می فرمودند که من قضیه ای را در مورد آقای صانعی برای شما تعریف می کنم تا شما تغییر 180 درجه ای ایشان را متوجه شوید.

ایشان فرمودند شما را می برم به زمانی که آقای صانعی از ملازمان امام و از اشخاص مطرح نظام بودند ایشان که با عده ای از پاسداران در مسیر جاده به سوی شهرشان در حرکت بودند زمانی که وقت نماز می شود دستور می فرمایند که در اولین مسجد توقف کنند؛

اما زمانی که به مسجد می رسند درب مسجد را بسته می یابند،در هر صورت خادم را پیدا می کنند و با همان چند پاسدار داخل مسجد می شوند و مشغول نماز جماعت می شوند،بعد از اتمام نماز ایشان شروع می کنند به بلند بلند تکبیر گفتن و خدایا خدایا گفتن و سر دادن شعار های انقلابی که این موجب خنده همان چند پاسدار اطراف ایشان می شود آنها می پرسند که آقا مسجد که خالی است! پس شما چرا بلند بلند بعد از نماز شعار می دهید!؟ که ایشان می گوید: اینها از شعاعرند و تعظیم شعاعر واجب است ولو اینکه مسجد خالی باشد!

آقای ذوالنور در ادامه فرمودند: این را داشته باشید حالا می آییم به مسجد خود ایشان در همین سالهای اخیر و بعد از نماز جماعت که زمانی که یک عده می خواهند خدایا خدایا و شعار های انقلابی بدهند ایشان یعنی آقای صانعی بر می گردند و به آنها می گوید: فضای مسجد را سیاسی نکنید!! یعنی این چیز ها را در مسجد نخوانید مسجد جای این حرفها نیست!!.

واقعا علت چیست که افراد اینقدر تغییر می کنند و این شخص به جایی می رسد که امروز دیگر عملا در مقابل نظام اسلامی ایستاده و سخن می گوید و سایت های ضد انقلاب او را فقیه حامی جنبش سبزمی خوانند که اگر او فقیه بود علما او را به علت فتاوای باطل و از سر هوا و هوسش او را طرد نمی کردند.والعاقبة للمتقین

http://aql.blogfa.com

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=457&tab=weblog