نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
فرار به جلو «مهندسان آشوب» در حزب مشاركت و مجمع روحانيون


تاریخ: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹

مجمع روحانيون در اقدامي هماهنگ با حزب مشاركت و سايت نوروز اقدام به هياهو و ردگم كني درباره اظهارات سردار مشفق عليه فتنه سال 88 كردند. «مجمع» و «سايت نوروز» همزمان به انتشار مقالاتي عليه اين اظهارات پرداختند و ادعا كردند به استناد سخنان سردار مشفق، انتخابات مهندسي شده بود چرا كه دستگاه هاي اطلاعاتي كشور به رصد كردن عرصه پرداخته اند!
در بيانيه منتشره به نام مجمع روحانيون آمده است: از مجموع مطالب و گفتار سردار مشفق اقرار شده كه يك جريان نظامي امنيتي خارج از حد و وظايف خود دست به اقدامات غيرقانوني از دو سال قبل از انتخابات و پس از انتخابات زده و با شيوه هاي غير قانوني، غيرشرعي، غير انساني و غيراخلاقي به مهندسي انتخابات پرداخته اند... ايشان بي پروا ادعا مي كند كه اقدامات قانوني و آشكار اصلاح طلبان براي براندازي نظام است. اين چه ادعاي مسخره اي است كه آقاي خاتمي براي روي كارآمدن به جذب حمايت خارجي بپردازد؟ و زشت تر و مفتضح تر، تهمت آشكار دريافت ميليون ها دلار پول از بيگانگان براي لطمه به انقلاب است.
فرار به جلوي نويسنده-گان- بيانيه منتسب به مجمع روحانيون در حالي است كه محمدعلي ابطحي پيش از اين با اشاره به برنامه ريزي گروه هاي موثر در فتنه براي آشوب (به واسطه القاي تقلب و ...) تصريح كرده بود شعار تقلب، اسم رمز آشوب بود. در اين ميان معلوم نيست مجمع روحانيون ملاقات كساني نظير خاتمي با راسموسن (دبير كل ناتو) و جورج سوروس را انكار مي كند يا اختصاص بودجه هاي رسمي از سوي وزارت خارجه و كنگره آمريكا و برخي كشورهاي اروپايي به فتنه گران مدعي اصلاح طلبي را؟ آيا مجمع مي تواند حمايت علني اوباما و كلينتون و رابرت گيتس و شيمون پرز و نتانياهو را از مدعيان اصلاح طلبي و فتنه سبز كتمان كند و اگر اين حمايت هاي سياسي و مالي و اطلاعاتي و رسانه اي پرحجم واقعيت دارد كه دارد بايد پرسيد، اين حمايت ها براي تقويت جمهوري اسلامي بوده يا براندازي آن و فتنه گران لانه كرده در گروه هايي نظير مجمع، كدام بخش ها از پازل دشمن را - در همسايگي گروهك هايي چون منافقين، بهائيت، نهضت آزادي، تندرو ... پر مي كرده اند؟
از سوي ديگر اينكه وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پاسداران بر سازمان هاي جاسوسي انگليس و آمريكا و اسرائيل پيش دستي كرده و نيروهاي ميداني اين جريان را تحت نظر گرفته اند و گذر زمان هم درستي ارزيابي هاي آنان را نشان داده، درخور تقدير نسبت به عمل به وظايف قانوني و انقلابي و ملي خود هستند همچنان كه پاسداري از انقلاب يكي از وظايف ذاتي سپاه پاسداران است.
فتنه گران در اجراي سناريوي آشوب و براندازي چنان هيجان زده بودند كه از هيچ اقدامي- از آشوب خياباني گرفته تا شعار به نفع آمريكا و اسرائيل و هجمه به جمهوري اسلامي، امام خميني، ولايت فقيه و رهبري و سرانجام هتاكي نسبت به اسلام و عاشوراي حسيني - دريغ نكردند و همه اين اقدامات در كارنامه خيانت هاي برخي اعضاي مجمع روحانيون و حزب مشاركت به ثبت رسيده است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=643&tab=rooz