نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
شکایت نوری زاده از نرسیدن مزد برای کارهای مزدورانه اش برای موساد


تاریخ: ۲۸ شهريور ۱۳۸۹

شماري از عناصر سلطنت طلب به صرافت افتاده اند تا به بهانه ساماندهي 500 نفر از روزنامه نگاران خارج نشين، سروساماني به اوضاع فلاكت بار اقتصادي و سياسي خود بدهند.
خبرها حاكي از آن است كه عليرضا نوري زاده، هوشنگ اسدي و همسر وي با همراهي چند نفر ديگر در تلاشند خود را بنگاهدار و صاحب كار 500 روزنامه نگار مورد اشاره معرفي كنند و بدين ترتيب از كشورهايي چون آمريكا، فرانسه و انگليس پول بگيرند. نوري زاده پيش از اين طي مقاله اي در گويانيوز گلايه كرده بود كه 30 سال سابقه شانتاژ عليه جمهوري اسلامي دارد اما تازه به دوران رسيده هايي نظير مهاجراني هنوز در شهرهايي چون لندن مستقر نشده، صاحب املاك و درآمدهاي هنگفت شده و مورد توجه طرف غربي قرار گرفته اند.
گزارش خودنويس حاكي است حلقه نوري زاده- اسدي، جلساتي را در پاريس و كپنهاك برگزار كرده و پيشنهاداتي را براي مديريت 500 روزنامه نگار خارج نشين مطرح كرده اند. براساس اين گزارش در اين حلقه، امير حبيبي نيا، نيك آهنگ كوثر و گلنوش نيك نژاد هم حضور دارند.
نوري زاده از روزنامه نگاران «ويژه» در رژيم پهلوي كه با سفارتخانه هاي آمريكا و انگليس در ارتباط بودند به شمار مي رفت و اكنون در روزگار پيري با پادويي براي موساد و سيا روزگار مي گذراند. اغلب عناصر فراري به خاطر مشكلات حاد اقتصادي، و روحي و رواني مجبور مي شوند تن به هر كاري بدهند و خريد و فروش آنها به عنوان بردگان رسانه اي امري رايج در آمريكا و اروپاست. به نحوي كه گردانندگان هلندي راديو زمانه چندي پيش، مهدي جامي (سردبير زمانه) را اخراج كرده و به وي و همكارانش متذكر شدند كه «شماها بردگان ما هستيد و ما به هر نحو كه بپسنديم با شما رفتار مي كنيم»!

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=644&tab=rooz