نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
رهبر انقلاب: شهید کبیری در دانشگاه اصلی‌اش قبول شد


تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۰

مادر شهید کبیری گفت: هنگامی که خدمت حضرت آقا رسیدیم به محضرشان عرض کردیم که شهیدمان به تازگی در دانشگاه قبول شده بود و حضرت آقا فرمودند که حسین در دانشگاه اصلی‌اش قبول شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با خانواده شهید حسین غلام کبیری دیدار و از رامین رسولی، شهید و جانباز فتنه 88 عیادت کرد.
 
نقدی در دیدار با خانواده شهید حسین غلام کبیری، ضمن استثنایی خواندن جایگاه شهدای بسیجی مبارزه با فتنه در پیشگاه خداوند گفت: در عظمت و بزرگواری شهید کبیری همین بس، که در دوران قحطی شهادت و تنگ شدن دروازه پرواز به سوی خداوند؛ این توفیق نصیبش شد که در 18 سالگی همه  هستی‌اش را تقدیم ولایت کند.
 
در این دیدار مادر شهید کبیری ضمن برشماری خاطرات و ویژگی‌ها شخصیتی این شهید گفت: بسیار خوشحال هستم از اینکه حسین در راه ولایت شهید شده است. حسین هرگاه مستندهای روایت فتح را از تلویزیون می‌دید می‌گفت ای کاش من در آن دوران بودم و اگر در همین دوران هم مخاطره‌ای برای انقلاب پیش بیاید به میدان می‌روم.
 
وی با اشاره به دیدار خانواده شهید کبیری با رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هنگامی که خدمت حضرت آقا رسیدیم به محضرشان عرض کردیم که شهیدمان به تازگی در دانشگاه قبول شده بود و حضرت آقا فرمودند که حسین در دانشگاه اصلی‌اش قبول شد.
 
نقدی همچنین با رامین رسولی که در اثر اصابت نارنجک فتنه‌گران، از ناحیه هر دو چشم نابینا و به درجه رفیع جانبازی نائل شده است دیدار کرد.
 
 در این دیدار سردار نقدی در پاسخ به درخواست رامین رسولی برای رسیدن به خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد که شخصا این موضوع را پیگیری می‌کند.
 
شهید حسین غلام کبیری از بسیجیان حوزه 335 امام حسن مجتبی (ع) ناحیه مقاومت بسیج ری بود که در شامگاه 25 خرداد 1388 توسط خودروی پراید یکی از فتنه گران زیر گرفته شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
رامین رسولی نیز از بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج شهر ری است که در اثر اصابت نارنجک فتنه‌گران، بینایی‌اش را از دست داده است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=6810&tab=rooz