نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
علني شدن اختلافات خاتمي با ميرحسين و كروبي


تاریخ: ۳۱ شهريور ۱۳۸۹

محمود رئوفي عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از واقعيت‌هاي اختلاف در پشت صحنه اصلاحات و جدايي خاتمي از موسوي و كروبي پرده برداشت و گفت: خاتمي به عنوان يك شخصيت رده چندم هيچ نقش و تأثيري در جريانات سياسي كشور و اصلاحات ندارد. 

وي خاتمي را شخصيتي محافظه‌كار توصيف كرد كه نتوانست از فرصت دوران رياست جمهوري خود استفاده كند و حتي وي را نمي‌توان با مصدق مقايسه كرد، زيرا مصدق حداقل به برخي اصول خود وفادار بود. 

اين عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي كه به نظر مي‌رسد ديدگاه‌هاي كروبي درباره نقش خاتمي در اصلاحات را بيان مي‌كند در ادامه گفت خاتمي هيچ نقشي در جغرافياي سياسي كشور نخواهد داشت و او فقط كارهاي شخصي خود را در بنياد باران دنبال مي‌كند، لذا هيچ تأثيري در نظام و جريان اصلاحات نخواهد داشت. 

گفتني است بعد از جلسات متعددي كه ميان كروبي و ميرحسين برگزار شد و در آن جلسات خاتمي به عملكرد ساختار شكنانه ميرحسين و كروبي اعتراض كرد و حاضر به تائيد جنبش سبز نشد، موج اختلافات و عصبانيت فتنه‌گران از خاتمي تشديد شد و مصاحبه محمود رئوفي بيان كننده نارضايتي سردمداران فتنه از همراهي نكردن خاتمي با جنبش سبز مي‌باشد. 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=684&tab=rooz