نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
پيرزن و شيرنارگيل و بقيه قضايا


تاریخ: ۱ مهر ۱۳۸۹

به گزارش کیهان، همسر كانديداي متوهم انتخابات 88 يك زنداني متهم به ارتباط با منافقين را الگوي زنان ايران در آينده خواند.
زهره كاظمي معروف به زهرا رهنورد كه نقش مهمي در عميق كردن توهمات همسرش در ماه هاي گذشته داشته با نگارش نامه اي خطاب به بهاره هدايت او را خلاصه همه قهرمانان زن جهان خواند.
رهنورد در نامه خود كه سايت كلمه آن را منتشر كرده نوشته است: « وقتي صدايت را از پشت سيم هاي بي انتهاي تلفن و زيرچشم كنجكاو زندانبانان شنيدم باور كردم كه تمام قهرمانان زن در سراسر جهان در وجود تو زندگي مي كنند.
و همچون گذشته زنان ايران بر خود مي بالند كه با الگويي چون تو، در تولد سحرگاه آزادي پيشتاز بوده اند.»!
رهنورد كه معلوم نيست به نمايندگي از كدام دسته از زنان ايراني سخن مي گويد، در نامه خود هيچ اشاره اي به اين موضوع نكرده است كه فردي كه او را به عنوان الگوي زنان ايران معرفي مي كند داراي ارتباطات اثبات شده با منافقين و تروريست هايي بود كه دستشان به خون صدها جوان ايران آلوده است و ملت ايران جنايات آنها و حمايت امثال موسوي و كروبي از آن جنايات و جنايتكاران را هرگز از ياد نخواهد برد.
گفته مي شود اخيرا يكي از زندانيان زن كه در آشوب هاي بعد از انتخابات بازداشت شده بود طي نامه اي خطاب به زهرا رهنورد نوشته است: دلم مي خواهد شما را «مادر» خطاب كنم! ولي مادر من تمام زندگي خود را به پاي من ريخت و از جان و جواني خود براي آسايش دخترش مايه گذاشت. و هر وقت هم كه صداي او را در ملاقات و يا در تماس تلفني مي شنوم از نذر و نياز و دعا و نماز براي آزادي من خبر مي دهد. شما، اما، من و امثال من را براي ارضاي حس سيري ناپذير مطرح بودن خود مي خواهيد. مادر رهنورد! اگر واقعا نگران سرنوشت من هستي لااقل به نشانه اين نگراني، از آرايش غليظ كه با سن و سال بالاي شما مناسبتي هم ندارد، چشم پوشي كن تا همه بدانند به خاطر زنداني بودن من حال و حوصله اي برايت نمانده است! جواني را براي جوان ها بگذار! راستي صبحانه امروز چطور بود؟ آيا كيهان راست مي گويد كه بدون «شيرنارگيل» صبحانه نمي خوري؟

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=694&tab=rooz