نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
ساعي: مهماندوست خودش همه چيز را خراب كرد


تاریخ: ۲۴ آبان ۱۳۹۰

مدير فني تيم ملي تكواندو گفت: تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا مهماندوست در تيم ملي بماند اما خودش همه چيز را خراب كرد.
هادي ساعي تغيير و تحولات در اين مقطع از زمان را براي تيم ملي عادي عنوان كرد و گفت: از 15 سال پيش تكواندو در حال رشد بوده و هيچ كس نمي تواند مدعي اين باشد كه در اين پيشرفت فقط او تاثيرگذار بوده در واقع اين تلاش خانواده تكواندو است كه در حال حاضر اين جايگاه را در دنيا داريم. من مطمئن هستم كه با اين اتفاقات جديد در بدنه تكواندو آب از آب تكان نمي خورد.
ساعي ادامه داد: بنده به شخصه تلاش فراوان كردم تا مهماندوست به كار خود ادامه دهد، حتي گل و شيريني خريدم و به كميته ملي المپيك بردم تا همه چيز به پايان برسد. در كميته ملي المپيك با آقاي افشارزاده و پولادگر جلسه داشتيم و قرار شد با لطفي كه آقاي پولادگر كرده بود همه چيز ختم به خير شود و حتي به مهماندوست هم گفته بوديم كه تلفن همراه خود را خاموش كند و با هيچ خبرنگاري مصاحبه نكند. اما متأسفانه فرداي همان روز كه همه چيز به خوبي تمام شده بود مهماندوست مصاحبه اي عليه فدراسيون انجام داد كه همين موضوع باعث شد پولادگر تصميم خود را عوض كند و به فكر مربي جديدي براي تيم ملي باشد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=6999&tab=rooz