نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
محسن رضایی در شوق پرواز این هفته


تاریخ: ۱۲ بهمن ۱۳۹۰

با پخش قسمت بیست و دوم سریال تلویزیونی شوق پرواز، مخاطبان این سریال شاهد حضور محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در این سریال خواهند بود.

به گزارش رجانیوز به نقل از روابط عمومی این سریال تلویزیونی، در قسمت 22 شوق پرواز که جمعه 14 بهمن ماه پخش خواهد شد، مخاطبان باز هم شاهد بازی «اکبر عبدی» در این سریال خواهند بود. همچنین گریم شهاب حسینی بازیگر نقش عباس بابایی هم تغییر خواهد کرد.

در این قسمت آنی پس از شهادت سعید به امریکا بازمی گردد. به تصویر کشیدن مشکلات ناشی از جنگ از دیگر نکات این قسمت خواهد بود. همچنین در این قسمت مخاطبان شاهد فراهم شدن مقدمات سفر عباس بابایی به مکه خواهند بود.

از نکات جالب توجه قسمت 22 این سریال، مکالمه «محسن رضایی» فرمانده سپاه پاسداران در زمان جنگ با عباس بابایی است. در این قسمت بینندگان شاهد تماس تلفنی محسن رضایی با عباس بابایی هستند که طی آن سردار رضایی که نیروهایش در منطقه ای سوق الجیشی در محاصره عراقی ها قرار گرفته اند، از عباس بابایی تقاضای پشتیبانی هوایی می کند و عباس نیز خود شخصا با هواپیما در منطقه عملیات کرده و به محاصره نیروهای سپاه توسط عراقی ها پایان می دهد.

نکته جالب توجه این قسمت این است که فیلم مربوط به این بخش که از آرشیوهای نظامی به دست آمده، بازسازی شده و با کیفیتی بالا نمایش داده خواهد شد. ضمن آنکه در ملاقات اخیر کارگردان و دست اندرکاران سریال با محسن رضایی، دیالوگ هایی که در فیلم مستند زمان جنگ از زبان وی عنوان شده، مجددا ضبط و با کیفیتی بهتر بر روی فیلم مستند قرار گرفته است.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=7448&tab=rooz