نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
تمام اصلاح‌طلبان غير از يک نماينده تائيد صلاحيت شدند


تاریخ: ۱۵ بهمن ۱۳۹۰

سخنگوي فراکسيون اقليت مجلس با بيان اينکه صلاحيت تمامي نمايندگان اصلاح‌طلب به غير از يک نماينده از سوي شوراي نگهبان تائيد شده است، گفت که حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات در افزايش مشارکت مردم تاثيرگذار است.داريوش قنبري نماينده مردم ايلام و سخنگوي فراکسيون اقليت مجلس در گفتگو با فارس، گفت: جبهه مردم سالاري و خانه کارگر به عنوان تشکل‌هاي اصلاح‌طلب تحرکاتي را براي ارائه ليست سراسري انجام داده‌اند که احتمالا منتج به نتيجه نيز خواهد شد.

وي با بيان اينکه اصلاح‌طلبان خواستار حضور باشکوه و گسترده مردم در انتخابات هستند، افزود: حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات بر مشارکت مردم تاثيرگذار خواهد بود. قنبري با بيان اينکه رقابتي شدن و رقابتي بودن فضاي انتخابات تضمين کننده مشارکت گسترده است، تصريح کرد: ميزان مشارکت مردم در انتخابات بستگي به احساس آنها مبني بر ميزان
رقابتي بودن انتخابات و حضور سليقه‌ها مختلف دارد. وي در پاسخ به سؤالي درباره تائيد صلاحيت‌ نمايندگان اصلاح‌طلب مجلس گفت: صلاحيت تمامي نمايندگان اصلاح‌طلب مجلس به غير از آقاي اقبال محمدي، تائيد شده است. قنبري درباره چرايي رد صلاحيت اقبال محمدي ابراز بي‌اطلاعي کرد و گفت: نمي‌دانم ايشان به دليل نداشتن مدرک تحصيلي رد شده يا مورد ديگر. منتهي ايشان اعتراض کرده و ما هم پيگير موضوع هستيم.

 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=7469&tab=rooz