نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
"بی باک نیوز" رفع فیلتر شد


تاریخ: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰

 به گزارش مفیدنیوز به نقل از بی باک نیوز پس از رفع فیلتر این سایت اصولگرا و ارزشی در مطلبی توضیحاتی به شرح زیر آمده است:

پایگاه خبری "بی باک نیوز" بعنوان یکی از معدود رسانه های حامی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ ششم اسفندماه یعنی یک هفته مانده به انتخابات حساس و سرنوشت ساز نهم مجلس شورای اسلامی، بدلیل درج مطلبی علیه رئیس مجلس فیلتر گردید تا تحریریه این سایت خبری که همواره در دفاع از انقلاب و ارزشهای اسلامی پیشگام بوده اند؛ این ایام مبارک و لیالی قدرگونه را از دست بدهند
معروف است که "لیلة القدر" شب نتیجه گیری و رفتن ره صدساله و برتر از هزار شب است. اهتمام عمومي مومنان براي شب زنده داري و احياي اين شب و به جا آوردن اعمال مخصوصي كه براي آن بيان شده است بيانگر نقش و كاركردهاي متنوع و بسيار آن در زندگي بشر است. از اين رو هر كسي مي كوشد تا با به جاآوري اعمال شب قدر و احياي آن به آثار آن دست يابد.
برای اهالی رسانه برخی موقعیتها به منزله شب قدر است؛ نه اینکه خدایی نکرده قصد بدعتی در دین را داشته باشیم بلکه به سبب اهمیت و حساسیت اینگونه موقعیتها می توان چنین تشبیهی را بکار برد.
پایگاه های خبری ارزشی؛ عمده رسالت خویش را در راستای جریان سازی و اطلاع رسانی به منظور تحقق اهداف ناب انقلاب اسلامی دنبال می کنند از همین در برهه ای چون انتخابات ها، نقش و اهمیت رسانه ها به منظور گفتمان سازی و روشنگری بیش از گذشته مشهود و قابل توجه می باشد.
پایگاه خبری "بی باک نیوز" بعنوان یکی از معدود رسانه های حامی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ ششم  اسفندماه یعنی یک هفته مانده به انتخابات حساس و سرنوشت ساز نهم مجلس شورای اسلامی، بدلیل درج مطلبی علیه رئیس مجلس فیلتر گردید تا تحریریه این سایت خبری که همواره در دفاع از انقلاب و ارزشهای اسلامی پیشگام بوده اند؛  این ایام مبارک و لیالی قدرگونه را از دست بدهند و عجیب اینکه علی رغم دستور دادستانی محترم تهران جهت رفع انسداد سایت خبری "بی باک" در روز گذشته؛ این پایگاه خبری بدلایل نامعلومی تا ساعت 4 عصر امروز یکشنبه 14 اسفندماه ماه مسدود بوده که با پیگیریهای مکرر این مشکل نهایتا مرتفع گردید.
بگذریم از همه مسائل ناخوشایندی که در این ایام از جانب برخی گروهها و رسانه ها اتفاق افتاد و بگذریم از اینکه آیا رقابت جبهه مردمی پایداری انقلاب اسلامی آنهم با یک رسانه سایبری و دو هفته نامه مکتوب در مقابل جریاناتی با دهها رسانه مکتوب و سایبری عادلانه بوده است یا خیر؛ نکته ای که در این جا باید به آن توجه کرد اینکه " پایداری همیشه جواب می دهد" حتی اگر پای هیچ رسانه و حزبی در کار نباشد.
پایداری بر اصول و ارزشهای ناب انقلاب اسلامی و با توکل بخدا و اتکای بر قدرت مردم در زیر سایه ولایت مشت محکمی بر دهان باندهای قدرت و ثروت می باشد. آنان که علی رغم صرف هزینه های میلیاردی؛ نتوانستند دلهای مردم بصیر ایران را بیمار نموده و به سوی خود جلب کنند و نهایتا با بسیج کردن کل احزاب ، گروهها و حامیان مالی خویش، بار دیگر شکست در مقابل گفتمان سوّم تیر را تجربه کردند.
" بی باک" نیوز ضمن تشکر از ابراز همدردی همه کاربران عزیز و تلاش و پیگیری چهر های شاخص انقلاب اسلامی در عرصه سیاست، سینما و رسانه، بار دیگر بر پایداری خویش بر اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی تاکید می کند و با الهام از این سخن ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای که فرمودند" راهمان این است؛ راه کار برای خدا، با اخلاص و همراه با رشادت و شجاعت و دلیری و بی باکی در مواجه با مشکلات " ؛ اعلام می داریم که باندهای قدرت و ثروت که با شنیدن خبر فیلترینگ رسانه های حامی پایداری قند در دلشان آب شد و رسانه های اپوزیسون و ضدانقلابی چون العربیه، بالاترین و غیره که مسدود شدن رسانه های حامی جبهه پایداری را به جنگ درون حکومت تعبیر کردند؛ بدانند اگرچه در لیالی قدرگونه انتخابات مجلس نهم توفیق روشنگری و اطلاع رسانی و مبارزه بیشتر با فتنه گران و منحرفان را از دست دادیم ؛ امّا موقعیت و فضیلت روز عرفه کمتر از لیلة القدر نمی باشد و مهمتر اینکه " کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا"
در پایان اعلام داریم؛ ما رسانه های ارزشی درون نظام در هر شرایطی تابع محض قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشیم حتی اگر تیغ قوانین و مقررات به جا و یا اشتباها و یا به هر دلیل دیگر بر سر خودمان فرو آید؛ اعتراضات خود را صرفا از مجاری قانونی پیگیری می نماییم.
بار دیگر از همه کسانی که در این ایام با ما ابراز همدردی نموده و در جهت رفع انسداد این پایگاه خبری تلاش کردند؛ کمال تشکر و قدردانی را بنماییم.
 به امید افتخار آفرینی ملت بصیر ایران اسلامی در مرحله دوم انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی.
http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=7848&tab=rooz