نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
رونمایی از «طلبکاران خداجو»ی موسوی
جلبک ستیز


«رافت شیطانی» در «نظام اسلامی»

وقتی به هوای «رافت اسلامی» از آلودگی اگزوز بعضی فتنه‌گران میگذریم و اجازه می‌دهیم راست راست راه بروند و به ریش من و شما و نظام بخندند، نتیجه‌اش همین می‌شود که امروز امثال «محمدرضا خاتمی» مدعی می‌شوند که «ما از طلبمون در سال۸۸ گذشتیم». بعضیا حتی جنبه رافت اسلامی را هم ندارند. اگر همان روزی که «عایشه» در خیابان ولیعصر «فلافل» می‌خورد، «فلفل» در دهانش میریختیم تا به جای هواپیما سینه‌خیر تا لندن برود، امروز زبان هم‌راهانش بر سر نظام درازتر از «بابا لنگ دراز» نمی‌شد. همان‌هایی که نگاه صفر و صدی دارند. اگر کاندیدای آنها رای آورد آنوقت نظام جمهوری اسلامی می‌شود گل و بلبل و حتی از طلب‌شان هم می گذرند اما اگر مردم دست رد به سینه‌شان بزنند از زمین و زمان طلبکار می‌شوند و حتی زلزله بم را هم به دامان نظام می‌دوزند و آنرا دیکتاتور می‌خوانند و دست به آشوب و فتنه و رقص و پایکوبی در ظهر عاشورا می‌زنند. همان‌هایی که هیچ خط قرمزی نمیشناسند و از حسین(ع) بر سر نیزه هم برای فریب مردم استفاده می‌کنند. همان هایی که امروز خیمه حسین(ع) را آتش می‌زنند فردا می‌شوند مردان خداجوی! و صدالبته که تاریخ تکرار می‌شود و خوارج بار دیگر در سال۸۸ متولد شدند و امروز پس از ۴ سال از گذشت «نهروان۸۸» با «رافت شیطانی» از طلب خود می‌گذرند! در نظامی که حزب‌اللهی‌ها باید ساکت باشند و فتنه‌گران اراجیف‌بافی کنند همین می‌شود که امروز طلبکاران خداجوی میرحسین، نه تنها از «لشکرکشی خیابانی» عذرخواهی نمی‌کنند حتی  بر سر نظام هم بخاطر فتنه۸۸ منت می‌گذارند و خود را طلبکار می‌دانند!

غلط نکنم سرتاپای این افراد را «رو» گرفته است و «طلبکاران خداجو» چند روزی از هفته را میهمان مردم میهمان‌نواز «قزوین» هستند (برگرفته از ضرب‌المثل معروف رو که نیست سنگ‌پای قزوین!) که اینگونه دم از طلبکاری و خداجویی می‌زنند! و حتی دولت تدبیر و امید را هم منتسب به خود می‌دانند و تا بوی «گوشت آمریکایی» به مشام‌شان رسیده در برابر درب «پاستور» به «میو میو» افتاده‌اند و کاسه لیس موفقیت‌های دولت اعتدال شده‌اند. حالا کاری نداریم که حتی روحانی هم بارها و بارها «در کاسه‌شان گذاشته» و صراحتا گفته که دولتش «اصلاح‌طلب» نیست اما چه می‌شود کرد آدم گرسنه دین و ایمان هم ندارد چه رسد به فهم و شعور و منطق و عقل!

بگذریم؛ هرچند صحبت کردن و قلم‌فرسایی در مورد بعضی «حُقَرا» را اسراف در وقت می‌دانم اما از آنجایی که همیشه هم «سکوت در برابر ابلهان» جواب نمی‌دهد، گناه اسراف را به جان می‌خرم تا فردا روز مدعی نشوند که ما «حق» بودیم و آنها هیچ تشکری برای «رافت شیطانی»مان ابراز نداشتند!

پی‌نوشت: در مظلومیت نظام جمهوری اسلامی همین بس که تا حالا «طلبکاران خداجو» ی موسوی بدهکار بوده و ای کاش همه طلب‌کاران به این سادگی از طلب خود می‌گذشتند و مورد «رافت شیطانی» دوستان قرار می‌گرفتند!

 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=806&tab=weblog