نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
توزیع 220 هزار قطعه تمبر آیت‌ الله بهجت در 200 کشور دنیا


تاریخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱

  به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، رضا تقی‌پور در جریان رونمایی از تمبر یادبود آیت‌الله‌العظمی بهجت فومنی در مسجد بالامحله فومن اظهار کرد: تمبری که رونمایی شد به مناسبت سومین سالگرد رحلت این عالم ربانی بوده است.

وی، افزود: 220 هزار قطعه از تمبر یادبود آیت‌العظمی بهجت (ره) در 200 کشور دنیا توزیع و در 130 موزه نگه‌داری می‌شود و در اختیار 70 هزار مشترک خارجی و 45 هزار مشترک داخلی قرار می‌گیرد.

مقام عالی وزارت ارتباطات، درباره ارتباطات و آیت‌الله بهجت ابراز کرد: علمای ما معلم بزرگ ارتباطات هستند و در راس آنها امام راحل است که چگونه با دل‌ها ارتباط برقرار کرده و هنوز این اتفاق عظیمی در دنیا است.

وی، با بیان اینکه مردم ارتباط قلبی با آیت‌الله بهجت دارند، تصریح کرد: آیت‌الله بهجت (ره) این ارتباط را بین مردم و خدا و خودش برقرار کرد.

تقی‌پور، در ادامه به فرمایش‌هایی از آیت‌الله بهجت فومنی اشاره کرد و یادآور شد: از فرمایش‌های آیت‌الله‌العظمی بهجت است که هر کس خدا را یاد کند خدا همنشین اوست و در آن صورت می‌داند که چه باید کند و چه نباید کند.

وی، ترک معصیت و نماز اول وقت را از سفارش‌های موکد حضرت آیت‌الله‌العظمی بهجت عنوان کرد و افزود: خواندن قرآن و نهج‌البلاغه نیز از سفارش‌های ایشان است.

به گزارش فارس، تمبر یادبود آیت‌الله‌العظمی بهجت به امضای وزیر ارتباطات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضائیه، مهدی سعادتی استاندار گیلان و دیگر مسئولان رسید.

امروز همچنین با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کلنگ احداث ساختمان تجزیه مبادلات پست گیلان در رشت به زمین زده شد. 

احداث ساختمان تجزیه مبادلات پست استان از مصوبات دور سوم سفر هیئت دولت به استان است که در زمینی به مساحت 7 هزار و 750 مترمربع و زیربنای دو هزار و 500 متر مربع با اعتبار  بالغ بر 27 میلیارد ریال عملیات احداث آن با حضور وزیر آغاز شد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=8475&tab=rooz