نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
حزب الله : اسرائيل جنگ رواني بي نتيجه اي عليه ايران به راه انداخته است


تاریخ: ۵ شهريور ۱۳۹۱

 يك مقام ارشد «حزب الله» لبنان با اشاره به افزايش تهديدهاي رژيم صهيونيستي عليه ايران تاكيد كرد كه اين رژيم جنگ رواني بي نتيجه و شكست خورده اي عليه تهران به راه انداخته است.
به گزارش کیهان، « نواف موسوي» عضو فراكسيون «وفاداري به مقاومت» وابسته به حزب الله در مجلس لبنان در مراسمي در روستاي «شقرا» در جنوب اين كشور با اشاره به گزارش نظامي يكي از مسوولان سابق رژيم صهيونيستي افزود: اين رژيم گمان مي كند كه فرصت مناسبي براي سقوط نظام سوريه و تغيير جهت موشك هاي اين كشور به سوي سرزمين هاي اشغالي فراهم شده است.
وي گفت: در همين حال سران اين رژيم به خيال خود گمان مي كنند كه ادامه درگيري هاي سياسي در لبنان در نهايت منجر به تضعيف حزب الله و قدرت نظامي آن در روياروريي با اسراييل خواهد شد، در حالي كه اين موارد صرفا گماني بيهوده است.
نواف موسوي با اشاره به تلاش برخي در هدف قرار دادن مقاومت اضافه كرد: پايان دادن به مقاومت امري پوچ و سرابي بيش نيست.
وي افزود: كسي در لبنان قادر به بهره برداري از يك رويداد منطقه اي با هدف تحميل سياست خود به ديگران نيست، چرا كه معادلات سياسي در لبنان بر اساس توازن قوا صورت گرفته و تحت تأثير مسايل جاري منطقه قرار نمي گيرد.
موسوي ادامه داد: امروز غرب به اميد سقوط نظام سوريه، تضعيف حزب الله و به دنبال آن حمله اسراييل عليه حزب الله با هدف كنار گذاشتن سلاح آن، منتظر نشسته است؛ در حالي كه غرب در جلسات مخفيانه خود مي داند كه مسير امور در سوريه طبق خواست آنها پيش نمي رود و هر مسوول اسراييلي جرأت جنگ عليه لبنان را پيدا نمي كند.
اين مقام ارشد حزب الله در بيان پيروزي مقاومت در سال 2006 ميلادي عليه رژيم صهيونيستي تأكيد كرد: مقاومت در آن زمان توانست در برابر همه دنيا قرار گيرد و پيروز شود و امروز كه توانايي هاي نظامي و انساني آن دو چندان شده ، وضع خيلي بهتر خواهد بود.
به گزارش ايرنا از بيروت ، وي خطاب به كساني كه نقشه شكست مقاومت را در سر مي پرورانند، ادامه داد: دشمني با مقاومت را پايان دهيد چرا كه نتيجه اي جز تقسيم لبنان و اشاعه فتنه و بيشتر كردن مشكلات داخلي ندارد
 

 

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=8924&tab=rooz