نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
روایت کدخدایی از تائید صلاحیت ها


تاریخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به این که فرصت پنج روز اول رسیدگی به صلاحیت ها فردا به پایان می رسد افزود: به احتمال زیاد پنج روز دیگر فرصت تائید صلاحبت ها را تمدید و بعد نتایج را به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عباسعلی کدخدایی وی درباره فعالیت های شورای نگهبان در احراز صلاحیت داوطلبان گفت: بررسی صلاحیت ها از کارهایی است که بر عهده شورای نگهبان قرار گرفته است. اعضای این شورا حضور دارند و کارشناسان ما بررسی ها را انجام می دهند که امیدوارم در مهلت 10 روزه بتوانیم نتایج را اعلام کنیم.
 

کدخدایی همچنین درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیت ها گفت: این خبرها غیررسمی است و هیچ یک را تأیید نمی کنیم ، هر خبر مربوط به شورای نگهبان و نتایج بررسی صلاحیت ها را از رسانه های عمومی اعلام می کنیم و وزارت کشور نیز از رسانه ها اعلام خواهد کرد.
 

وی افزود : انتظار ما از پایگاههای منتشر کننده این خبرها این است که از شایعات بپرهیزند و اجازه دهند شورای نگهبان در چارچوب قانون اساسی و قوانین و مقررات موضوعه، بررسی ها را انجام دهد ؛ ما نیز در زمان مقرر نتایج را اعلام خواهیم کرد.

http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=9405&tab=rooz