نسخه چاپی

سایت تحلیلی و اطلاع رسانی مفید نیوز
افشای شگرد منافقین در فیس‌بوک برای انتخابات


تاریخ: ۶ خرداد ۱۳۹۲

عوامل گروهک تروریستی منافقین که برای انتخابات ریاست جمهوری۹۲ به شدت فعال شده‌اند، با شگردهای جدید قصد دارند با کاربران اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در داخل ایران ارتباط بگیرند.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان، شیوه تخلیه اطلاعاتی منافقین که پیش از این به صورت دعوت به کار به عنوان خبرنگار صورت می‌گرفت، اخیراً به شکل برگزاری نظرسنجی انجام می‌شود.
 
بر پایه این خبر شگرد قبلی منافقین که در فیس‌بوک و از طریق دعوت به همکاری به عنوان خبرنگار با پوشش سایت «آژانس ایران خبر» صورت می‌گرفت، با فعالیت دوباره این سایت و از طریق نظرسنجی انتخاباتی پی‌گیری می‌شود.
 
این نظرسنجی‌ها که با عنوان انتخابات صورت می‌‌گیرد از سه طریق نظرسنجی در فیس‌بوک و شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های خبری پوششی منافقین و تماس تلفنی و پیامکی صورت می‌گیرد.
 
در نظرسنجی‌های تلفنی و پیامکی ابتدا سؤالاتی در خصوص شرکت یا عدم شرکت در انتخابات، احراز صلاحیت‌های شورای نگهبان، نظرسنجی در خصوص کاندیداها مطرح شده و در ادامه در خصوص نارضایتی از وضعیت معیشت و اقتصاد، سیاست‌های نظام و تحصن و اعتصاب کارگران سوال می‌شود.
 
بر پایه این خبر در ارتباطات برقرار شده به منظور نظرسنجی، افرادی که قابلیت و ظرفیت فعالیت سیاسی داشته باشند شناسایی شده و در پوشش خبرنگار از آنها دعوت به همکاری می‌شود.
http://mofidnews.com/index.php?page=desc.php&id=9437&tab=rooz